موج
کدخبر : ۳۵۳۲۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353235

فصل سوم فرمول یک به تهیه کنندگی و اجرای علی ضیا با ساختاری جدید، از دوشنبه 26 آبان روی آنتن شب که یک می رود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه یک، سومین فصل برنامه فرمول یک به تهیه کنندگی و اجرای علی ضیا دوشنبه 26 آبان روی آنتن شب که یک می رود.

مدیرگروه اجتماعی شبکه یک با اعلام این خبر افزود: از آنجایی که قرار است این برنامه به انتخاب چهره مردمی سال منجر شود، مسلماٌ یکی از اهداف این برنامه هم معرفی افرادی است که در سطح جامعه فعالیت های انسان دوستانه ای انجام می دهند و به نحوی حال مردم را خوب می کند؛ مخصوصا دراین شرایطی که بیماری کرونا جامعه و مردم را در برگرفته است، بنابراین بنای فصل جدید فرمول یک دعوت از افراد خیری است که در ترویج کار نیک و خیرخواهانه نه تنها پیشقدم هستند بلکه الگوسازی هم می کنند.

فضل الله شریعت پناهی تاکید کرد: فرمول یک از دوشنبه 26 آبان با ساختار جدید، حال و هوای جدید و درساعت جدید پخش خواهد شد.

وی اظهار داشت: فرمول یک دیگر برنامه روتین روزانه نیست؛ بلکه قرار است برنامه ای شبانگاهی باشد که سه شب در هفته و روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه پس از سریال شبانگاهی پخش شود.

شریعت پناهی با بیان این که فصل جدید فرمول یک تولیدی خواهد بود عنوان کرد: قطعا فضای این برنامه با ساختاری جدید، درعین گفتگو محور بودن، فضای شاد و مفرحِ آرام بخشی را به همراه خواهد داشت.

مدیر گروه اجتماعی شبکه یک همچنین درباره اقبال مخاطبان از پخش شبانه فرمول یک تصریح کرد:  با سابقه ای که بیننده از علی ضیا دارد، وقتی پخش برنامه ای از بعدازظهر به شب تغییر می یابد، کار را  دشوار خواهد کرد به خصوص اینکه برنامه پس ازهشت ما دوری از آنتن، دوباره درجدول پخش قرار گرفته است.

شریعت پناهی افزود: تولیدی شدن کار بطور قطع کیفیت برنامه را افزایش می دهد و به امید خدا پس از پخش چند برنامه به اصطلاح بالا و پایین کار دست تهیه کنندگان می آید.

فرمول یک به تهیه کنندگی سیدعلی ضیا، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته حوالی ساعت 23:15 و به مدت 70 دقیقه پخش خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها