موج
کدخبر : ۳۴۷۳۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347377

کمال تبریزی، بهروز غریب‌پور، فردین خلعتبری و محمود کلاری به ترتیب دبیری بخش های فیلم، تئاتر، موسیقی و دیجیتال آرت جشنواره «هنر زنده است» را به عهده گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، بنابرنظر رئیس و اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره سراسری هنر زنده است، دبیران بخش‌های مختلف این رویداد هنری مشخص شدند. بر این اساس  کمال تبریزی ، بهروز غریب‌پور ، فردین خلعتبری و محمود کلاری به ترتیب به عنوان دبیر بخش فیلم، تئاتر، موسیقی و دیجیتال آرت این جشنواره معرفی شدند.

جشنواره هنر زنده است  با ایجاد بستری مناسب برای رشد و بالندگی هنرمندان جوان وعلاقه‌مند  در شرایط امروز جامعه هنری که پاندومی ویروس کرونا محدودیت‌های فراوانی را ایجاد کرده و از طرفی باوجود گستردگی فضای اینترنت در جامعه جهانی و دسترسی سهل و فراگیر عموم مردم به این رسانه، سعی بر آن دارد تا غبار دلسردی و افسردگی ناشی از این تعطیلی فراگیر را از چهره هنرمندان جوان پاک کند. این جشنواره جامع هنری امکانی را فراهم می‌کند تا هنرمندان علاقه‌مند سراسر ایران در عرصه‌های مختلف هنری چون؛ نمایشگران، خوانندگان، نوازندگان، فیلم‌سازان و .... بتوانند با استفاده از ابزار نوظهور در آن شرکت کرده، به رقابت پرداخته و معرفی شوند.

هیئت مؤسس این جشنواره متشکل از بهروزغریب‌پور، محمدمهدی عسگرپور و مازیار رضاخانی است. همچنین موسسه فرهنگی هنری «مربع یازده» به مدیرعاملی فراز بابایی برگزارکننده این جشنواره هنری است. بنا بر انتخاب هیئت مؤسس، اعضای شورای سیاست‌گذاری این جشنواره را بهروز غریب پور، کمال تبریزی، محمدمهدی عسگر پور، رضا کیانیان، سیفالله صمدیان ، فردین خلعتبری، کیانوش غریب‌پور، سید جمال هادیان و مازیار رضاخانی تشکیل می‌دهند. 

نخستین دوره جشنواره هنر زنده است  به شکل رقابتی در شبکه‌های اینترنتی با حمایت مادی بخش خصوصی و حمایت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 30 بهمن‌ماه لغایت 10 اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها