موج
کدخبر : ۳۴۵۷۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345746

چند تن از مدیران صداوسیما با حضور در منزل محمود فلاح از تهیه کننده سریال مختارنامه عیادت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، برنا فیروزی، مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست صداوسیما به همراه محمدحسین رنجبران، مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما و حمید خواجه نژاد، مدیر روابط عمومی سیما با حضور در منزل محمود فلاح ، جویای احوال این مدیر باسابقه صداوسیما و تهیه کننده سریال مختارنامه شدند.

در این دیدار که در سالروز ورود محمود فلاح به صداوسیما انجام شد، مدیران رسانه، جویای احوال این تهیه کننده سیما شدند.

مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست صداوسیما با ابراز خرسندی از این دیدار، گفت محمود فلاح و امثال او از چهره های ماندگار سازمان صداوسیما هستند که باید قدرشان، بیشتر دانسته شود.

فیروزی با اشاره به حسن شهرت فلاح در صداوسیما، این حسن شهرت را نشانه موفقیت وی در طول مدیریتش در سازمان صداوسیما دانست و تصریح کرد: وی آثار ارزنده ای برای مردم و رسانه ملی به یادگار گذاشته که مختارنامه قله افتخارات اوست.

مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست صداوسیما با اشاره به پخش چندین باره سریال مختارنامه در این ایام، گفت این سریال، تراز اثر نمایشی فاخر در صداوسیماست و هیچگاه رنگ و بوی کهنگی نمی گیرد و همواره بیننده دارد.

فیروزی با اشاره به مسیر درمان فلاح اعلام کرد مرکز بهداشت و درمان سازمان صداوسیما به صورت کامل آماده خدمات رسانی به فلاح است.

او با دعوت از محمود فلاح برای بازدید از بخش های مختلف صداوسیما، پیشنهاد ساخت مستند پرتره ای از او و همین طور تبدیل خاطرات و تجربیات تهیه کننده مختارنامه به یک کتاب را مطرح کرد که با استقبال محمود فلاح همراه شد.

محمدحسین رنجبران، مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما هم محمود فلاح را از افتخارات صداوسیما برشمرد و اعلام کرد روابط عمومی صداوسیما برای همکاری با فلاح برای انتشار تجربیاتش، آمادگی کامل دارد.

محمود فلاح هم با تشکر از حضور مسئولان رسانه ملی در منزل خود، به بیان خاطراتی از چگونگی پوشش تصویری مراسم استقبال و سخنرانی امام خمینی(ره) در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ و همین طور اعزام واحدهای مختلف فیلمبرداری به جبهه ها در طول ۸ سال دفاع مقدس پرداخت.

وی با اشاره به سختی های ساخت سریال مختارنامه آمادگی خود را برای همکاری و مشاوره به سازمان صداوسیما اعلام کرد.

محمود فلاح، ۷۵ سال پیش در سبزوار به دنیا آمد. او ۲۴ شهریور ۱۳۴۷ با مدرک فوق دیپلم برق به جمع کارمندان سازمان رادیو و تلویزیون پیوست. فلاح بعد از اخذ مدرک مهندسی برق و الکترونیک به عنوان تنظیم کننده واحدهای سیار و برنامه ریز رپورتاژ به کارش ادامه داد.

وی در جریان بازگشت امام خمینی(ره) به ایران و سخنرانی تاریخی در بهشت زهرا، نقشی محوری در پوشش تصویری مراسم ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ داشت. بعد از انقلاب، محمود فلاح در بخش های مختلف سازمان صداوسیما به فعالیت پرداخت و سال‌ها مدیرکل تولید این سازمان بود.

تجهیز و اعزام ده‌ها گروه به خطوط مقدم در زمان جنگ تحمیلی از جمله کارهای اوست. فلاح در سال ۷۵ بازنشسته شد، اما به همکاری‌اش با سازمان در قالب مشاور و تهیه کننده ادامه داد.

تهیه کنندگی سریال های تفنگ سرپر (امرالله احمدجو) و مختارنامه (داوود میرباقری) از جمله کارهای او در کسوت تهیه کنندگی است. وی در جریان تهیه سریال مختارنامه، دو بار سکته قلبی کرد و هم اکنون تحت مراقبت در منزل شخصی خود در سعادت آباد تهران قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها