موج

به ابتکار رییس مرکز تولید و فنی سیما برگزار شد؛

رییس مرکز تولید و فنی سیما در دیداری صمیمانه با تعدادی از استادان صداپیشگی سیما از پیشکسوتان این هنر صنعت قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  روابط عمومی معاونت سیما؛ مهرداد عظیمی در نشستی صمیمانه با استادان هنر دوبله با اشاره به جایگاه دوبلاژ در عرصه تولیدات تلویزیون گفت: دوبلاژ سیما با دوبله آثار برجسته تلویزیونی و سینمای ایران و جهان محبوبیت خوبی را در بین مردم به دست آورده است و این موفقیت حاصل تلاش شما هنرمندان است که امروز دوبلاژ سیما توانسته با سابقه ای بیش از نیم قرن فعالیت همچنان مورد توجه قرار گیرد.

وی ضمن قدردانی از حضور مستمر و موثر بزرگان عرصه صداپیشگی، خواستار حمایت از جوانان و علاقمندان به این عرصه و انتقال تجربه گرانقدر پیشکسوتان شد.

عظیمی تصریح کرد: بدون شک برای پویایی و شادابی دوبلاژ در کنار بزرگان نیاز به حضور صداهای جدید هستیم که این امر بدون آموزش و انتقال تجربه اتفاق نخواهد افتاد.

رییس مرکز تولید و فنی معاونت سیما حمایت همه جانبه مسئولان از بزرگان دوبله را لازم دانست و گفت: توجه به پیشکسوتان و قدردانی از آنان باعث ایجاد انگیزه در نسل های بعدی خواهد شد.

شایان ذکر است در ابتدای این دیدار برخی از بزرگان دوبله دیدگاه ها، نقطه نظرات و دغدغه های خود را در خصوص دوبلاژ سیما بیان کردند.

در این نشست صمیمی که امیرحائری قائم مقام مرکز تولید و فنی سیما و طرازنده مدیرکل تولید سیما نیز حضور داشتند، مجتبی نقی ئی مدیر دوبلاژ سیما گزارشی درباره اقدامات دوبلاژ ارائه کرد.

منوچهر اسماعیلی، ناصر ممدوح، چنگیز جلیلوند، جلال مقامی، اکبر منانی، نصرالله مدقالچی، محمود قنبری، منوچهر والی زاده، حمید منوچهری فر، غلامعلی افشاریه، پرویز ربیعی، مینو غزنوی، خسرو شمشیرگران، محمدعلی دیباج، عباس نباتی، مهوش افشاری، داود نماینده و شهروز ملک آرایی از جمله صداپیشگان پیشکسوتی بودند که در این نشست صمیمانه حضور داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها