موج

در هفته کتاب انجام می شود

مراسم نکوداشت مرحوم محسن رضایی به پاس خدمات صادقانه‌ و ماندگار به حوزه کتاب و کتابخوانی چهارمین روز از بیست و هفتمین دوره‌ هفته کتاب از ساعت 15 تا 17 در سالن سرای کتاب مؤسسه‌ی کتاب در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی، مراسم نکوداشت مرحوم محسن رضایی به پاس خدمات صادقانه‌ و ماندگار به حوزه کتاب و کتابخوانی   روز یکشنبه (26 آبان ماه) همزمان با چهارمین روز از بیست و هفتمین دوره‌ هفته کتاب از ساعت 15 تا 17 در سالن سرای کتاب مؤسسه‌  خانه کتاب  در تهران برگزار می‌شود.

 در این مراسم که به منظور بزرگداشت نام و یاد مرحوم رضایی با حضور جمعی از مدیران و اهالی فرهنگ و هنر برگزار می‌شود و گوشه‌ای از زحمات این مدیر نواندیش که در عرصه‌ توسعه‌ فرهنگ،‌ بی‌توقع و بی‌وقفه تلاش کرده و خدمات ارزنده‌ای را به یادگار گذاشته است، یادآوری می‌شود.

گفتنی است زنده‌یاد محسن رضایی، سوابق مدیریتی و اجرایی متعددی در کارنامه‌ فرهنگی خود ثبت کرده است که از آن جمله می‌توان به مشاور معاون امور فرهنگی و معاونت پژوهشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی سومین دوره‌  شورای شهر تهران ، دبیر هشت دوره هفته‌ کتاب، دبیری دو دوره ستاد هفته‌ پژوهش کشور، عضویت در هیئت موسسان و هیئت امنا و هیئت مدیره‌ی دبیرخانه‌ی «کتاب سال ولایت» و نیز عضویت در هیئت امنا و هیئت مدیره‌ دبیرخانه‌ دین پژوهان کشور اشاره کرد.

وی همچنین تالیف و تدوین ۱۱ عنوان کتاب و پنج تحقیق در زمینه‌ مسائل فرهنگی و اجتماعی را نیز در رزومه‌ کاری خود دارد.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ی کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ 23 تا 30 آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها