موج

حسین انتظامی در پاسخ به خبرگزاری موج:

رییس سازمان سینمایی از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه بازدید کرد و پس گفتگو با فیلمسازان به چند سوال خبرنگاران نیز پاسخ داد،

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی در حاشیه سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار موج درباره میزبانی جشنواره فیلم فجر از اهالی رسانه گفت: به احتمال بسیار پردیس ملت، میزبانی کاخ جشنواره فیلم فجر را برعهده خواهد داشت و هم اکنون در حال رایزنی درباره این موضوع هستیم و اطلاعات دقیق‌تر را از دبیرخانه جشنواره جویا شوید.

انتظامی درباره تجربه دوساله خبرنگاران و نارضایتی موجود از حضور در پردیس ملت بیان کرد: دست اندرکاران جشنواره شاید هم اکنون در حال بررسی و رایزنی درباره این موضوع هستند و به احتمال زیاد نگرانی‌ها و نارضایتی‌های شما را حتما لحاظ خواهند کرد.

وی درباره رفع توقیف فیلم خانه پدری و اصلاحات جدید بر این فیلم نیز گفت: با صلاحدید قوه قضاییه این فیلم رفع توقیف شد و البته با همکاری کیانوش عیاری کارگردان این فیلم، فیلم اصلاحاتی روی پرده خواهد رفت.

رییس سازمان سینمایی همچنین درباره سینما سیار و اینکه چقدر می‌تواند به نبود سالن‌های سینما در مناطق مختلف کمک کند، گفت: فلسفه تاسیس سینمای سیار از همین نکته است یعنی ظرفیتی ایجاد شود برای مناطقی که سالن سینما ندارند تا بتوانیم ظرفیت‌های تصویری ایجاد کنیم. خوشبختانه امسال نیز این ظرفیت با همکاری سازمان سینمایی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری بیشتر خواهد شد.

انتظامی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا این ظرفیت وجود دارد که سینماسیار در جشنواره فجر استفاده شود، گفت: اتفاقا پیشنهاد خوبی است و باید امکان سنجی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها