موج

چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد؛

اسامی آثار دو بخش معلمان و دانش‌آموزان فیلمساز چهل و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم رشد ، 15 فیلم بخش مسابقه معلمان فیلمساز چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد، عبارتند از:

1- آگیرا / مستند (هادی خدیو – کرمان)، 2- آینه (محمد مقیمی‌پوربیژنی- بابل)، 3- بابردوو (سیاوش ساعدپناه – سنندج)، 4- باهم بی‌هم / پویانمایی (مریم سجادی نجف‌آبادی- نجف‌آباد اصفهان)، 5- پایاب / مستند (حمید صادق‌پور – کیش)، 6-   پرواز سقوط / پویانمایی (رضا احمدیاری – سنندج)، 7- پنهان (محمد غفاریان- خراسان رضوی)، 8- جایگزین (اِرکان اورسان – ترکیه)، 9- درب خروج (فادی خزبک – مصر)، 10- دیا (آنش ناراس – هند)، 11- سرخابی (مرتضی آسمانی – تهران)، 12- کارُوی (پوپِت شا –هند)، 13- کاما / پویانمایی (بابک شکری – کرمانشاه)، 14- گاوگول2 / پویانمایی (مهدی شاد – همدان)، 15- یک شب در مدرسه / مستند (رضا رادپور – قاسم آباد مشهد).

بر اساس این خبر، همچنین 35 فیلم بخش مسابقه دانش آموزان فیلمساز چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد شامل 29 فیلم ایرانی و 6 فیلم خارجی عبارتند از:

1- 6 ماه برای رشد، 6 ثانیه دورریختن (بهومیکا سونها – هند)، 2- آه / پویانمایی (سهیل جعفری)، 3- آینه (فرهاد زارع بیدکی)، 4- انعکاس (امیرحسین امیری)، 5- باد و خورشید / پویانمایی (مریم عباسی تشنیزی)، 6- بدون شرح / پویانمایی (سبحان دهقان‌زاده)، 7- بهارازدست رفته را بازگردان (زینپ اوستونی پک – ترکیه)، 8- پاکت / پویانمایی (مریم دهقان‌نژاد)، 9- پاکزی / پویانمایی (سروش کریمی)، 10- تلنگر (امیرحسین لزگی)، 11- جای راحت / پویانمایی (استودیو DFR – ازبکستان)، 12- حباب (دیانا حیدری)، 13- خانه (وارن ماهتامی – انگلستان)، 14- خانه ما (مهدی حاتمیان)، 15- خط تولید/ مستند (دانیال عزیزی نشقی)، 16-درجستجوی زندگی/ پویانمایی (ایلیا رمضانی)، 17- درخت دیگری هم هست (معصومه معصومی)، 18- در کفن تاریکی (فرحان فرحناک)، 19- دوست کودکی من/ پویانمایی (سیدعلی ایجادی)، 20- روز گرگی/ پویانمایی (نازنین هاشمی – غزل کنعانی)، 21- زندگی به رنگ آتش (علی فرح‌بخش)، 22- زنگ ریاضی (محمدرضا عبدالهی)، 23- ساناز (ساناز نجفی)، 24-       سبز آبی/ پویانمایی (ریحانه عین‌الهی)، 25- طارونه/ مستند ( نرجس لشکری‌نژاد)، 26- طغیان/ پویانمایی (ماژان کیمیایی- علیرضا احمدنوری)، 27-عنبران شهرگلیم/ مستند (مبینا خدایی)، 28- قاب بسته (ریحانه صالح پور)، 29- قوانین وسواسی‌ها/ پویانمایی (نرگس رفاهی)، 30- کرم / پویانمایی (الکس رافائل رز – انگلستان)، 31- کریپی ( کار گروهی - آلمان)، 32- محبوس/ پویانمایی (محمد ترابی)، 33-معیشت/ مستند (محمدحسین خالصی)، 34- نایریکا/ پویانمایی (سحر قهرمانیان)، 35- هزارسال زندگی/ مستند (امیرحسین دهقان).

جشنواره بین‌المللی فیلم های علمی آموزشی و تربیتی رشد در تهران از ۲۴ آبان تا ۱ آذر، و در استان‌ها از ۲ آذر تا ۱۸ اردیبهشت سال بعد به مدت شش ماه برگزار می‌شود. نهاد برگزارکننده جشنواره دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی وزارت آموزش وپرورش، به دبیری وحید ‌گلستان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها