موج

آرش عباسی در گفتگو با خبرگزاری موج اعلام کرد:

نویسنده سریال پایتخت ۶ از آماده بودن شش قسمت فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی پانزده قسمتی خبر داد.

آرش عباسی که پس از درگذشت خشایار الوند، در کنار محسن تنابنده قرار گرفته تا فیلمنامه فصل جدید سریال پایتخت را بنویسد در پاسخ به خبرنگار تلویزیون خبرگزاری موج در مورد میزان پیشرفت کار فیلمنامه پایتخت 6 گفت: همانطور که می دانید این فصل در پانزده قسمت تولید می شود و در حال حاضر همراه با محسن تنابنده، مشغول کارکردن بر روی قسمت ششم آن هستیم.

وی افزود: کار تقریبا براساس روال عادی خود و به خوبی پیش می رود و حتما به نوروز می رسد.

آرش عباسی

عباسی ضمن بیان اینکه کلیات داستان و شخصیت ها برایمان مشخص شده و کار از سرعت مناسب و منطقی برخوردار شده است اعلام کرد: گمان می کنم که تصویر برداری پایتخت 6 از آذر ماه آغاز شود و پیش بینی ما این است که تا شروع فیلمبرداری دست کم هشت یا نه قسمت را آماده کنیم.

آرش عباسی در مورد جزییات فیلمنامه و داستان این فصل گفت: به جز همان تغییرات قبلی در مورد عدم حضور باباپنجعلی و اضافه شدن بهبود نکته دیگری نمی توان گفت چون فیلمنامه، فعلا در حال شکل گیری است، اما می توانم بگویم که با اتفاقات خیلی گسترده تری نسبت به فصلهای قبلی مواجه هستیم. یعنی با فیلمنامه گسترده تر و کاراکترهایی که هر کدام قصه های خودشان دارند مواجه هستیم.

سریال پایتخت

وی در مورد لوکیشن این فصل گفت: فعلا لوکیشن همان منطقه شمال ایران است.

آرش عباسی پیش از این در مورد حذف شخصیت بابا پنجعلی که علیرضا خمسه در5 فصل قبلی آن را بازی می‌کرد، گفته بود: حضور این شخصیت فصلهای قبلی دوست‌داشتنی بود اما حضور این کاراکتر در فصل جدید، کمکی به روند و پیشبرد قصه نمی ‌کند؛  اما مهران احمدی که نقش بهبود را بازی می‌کرد، در فصل 6 حضور دارد که برای حضورش نیز داستان‌هایی خواهیم داشت.

تا کنون پنج فصل از سریال پایتخت تولید و پخش شده است. در همه این فصل ها محسن تنابنده سرپرست گروه نویسندگان بود. الهام غفوری تهیه‌ کننده و سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت و بازیگرانی چون محسن تنابنده (نقی معمولی)، ریما رامین فر (هما سعادت)، احمد مهران فر (ارسطو عامل)، سارا و نیکا فرقانی اصل (سارا و نیکا)، علیرضا خمسه (باباپنجعلی)، نسرین نصرتی (فهمیه)، هومن حاجی عبداللهی (رحمت)، مهران احمدی (بهبود فریبا)، هدایت هاشمی (اوس موسی)، محمدرضا علیمردانی (بائو)، بهرام افشاری (بهتاش فریبا) در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها