موج

غلامرضا فرجی در گفتگو با خبرگزاری موج اعلام کرد:

زمان اکران مطرب و سمفونی نهم قطعی و اعلام شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، در مورد مصوبات جلسه اخیر این شورا گفت: بر اساس مصوبات جلسه شورای صنفی نمایش فیلم سینمایی مطرب  به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی ، از چهارشنبه هشتم آبان ماه در گروه ایران اکران می شود.

وی افزود: فیلم سینمایی سمفونی نهم به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا هنرمند و به تهیه کنندگی زینب تقوایی ، در گروه فرهنگ از پانزدهم آبان ماه اکران می شود.

فرجی ادامه داد: فیلم سینمایی تورنادو به تهیه کنندگی و کارگردانی سیدجواد هاشمی هم از پانزدهم در گروه آزاد و ادامه نمایش آن در سرگروه زندگی خواهد بود. این در حالی است که انیمیشن بنیامین در گروه از پانزدهم آبان در گروه آزاد اکران می شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش در ادامه اعلام کرد: قرارداد فیلم سینمایی جهان بامن برقص به کارگردانی سروش صحت ، در گروه استقلال ثبت شد و قرارداد فیلم سینمایی آشفتگی به کارگردانی فریدون جیرانی در گروه زندگی ثبت شد.

وی در پایان تاکید کرد: حسب مصوبه شورای صنفی نمایش، فیلم هایی که در چرخه اکران و برنامه آینده قرار دارند،  قبل از مصوبه شورا نمی توانند برای روز شمار یا تبلیغات اقدام کنند و این کار تخلف محسوب می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها