گودرز عزیزی تهیه کننده برنامه به خانه بر می‌گردیم گفت: در طراحی دکور جدید این برنامه سعی کردیم، از عناصر معماری ایرانی اسلامی استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، برنامه به خانه بر می گردیم امروز یکشنبه 30 تیر با دکور جدید از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

گودرز عزیزی تهیه کننده برنامه به خانه بر می گردیم در توضیح بیشتر گفت: در طراحی دکور جدید این برنامه سعی کردیم، از عناصر معماری ایرانی اسلامی استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: دکور برنامه شیبه یک خانه است و تفکیک فضایی در بخش های مختلف آن دیده می شود.

عزیزی ادامه داد: در طراحی فضاهای داخلی و مبلمان این دکور از رنگ های گرم استفاده شده است. همچنین از قابلیت های این دکور این است که در آکسسوار به معماری اقلیمی شهرهای مختلف ایران عزیزمان اشاره شده است.

تهیه کننده برنامه " به خانه بر می گردیم " ادامه داد: در دکور این برنامه فضاهای مختلفی مانند آشپزخانه، فضایی مختص بخش هنری، پزشکی، سلامت ، کودک و خانواده جانمایی شده است و سعی دارد یک فضای گرم و صمیمی خانواده ایرانی را در قاب تصویر نمایش دهد. دکتر فهیمه شعبانی طراحی این دکور است.

عزیزی همچنین یاد آور شد: برنامه قدیمی و پرمخاطب "به خانه بر می گردیم" بر اساس نظر سنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما با 23.7 درصد مخاطب و 88.9 درصد رضایت در رتبه ششم پربیننده ترین برنامه های تلویزیون قرار گرفته است.

این برنامه امروز با اجرای قاسم بی نیاز و ژیلا امیر شاهی روانه آنتن می شود.

برنامه «به خانه بر می‌گردیم» یک برنامه ترکیبی زنده از گروه خانواده و کودک است که از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه کنندگی گودرز عزیزی و با اجرای محمد نظری، فاطمه راد، راحله امینیان، قاسم بی نیاز، ژیلا امیر شاهی و .. ساعت ۱۷ و به مدت یک ساعت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. دعوت از کارشناسان و صاحب نظران حوزه پزشکی، هنری، آشپزی و.. از بخش‌های مهم این برنامه است.