موج

رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح برای تولید آثار ارزشمند سینمای انقلاب اسلامی از احمدرضا درویش تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سیدمحمدیاشار نادری رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح روز شنبه ۲۲ تیر به‌ پاس سی سال تلاش از احمدرضا درویش در جهت تولید آثار ارزشمند سینمای انقلاب اسلامی با لوح تقدیر و قطعه فرشی از حرم مطهر امام رضا (ع) تجلیل کرد.

متن تقدیرنامه که با امضای رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح اهدا شد، بدین شرح است:

و اَمّا ما یَنفَعُ النّاسَ فَیمَکُثُ فِی الاَرضِ

در روی این سیاره هر آنچه به نیازی ذاتی در وجود انسان جواب نگوید پایدار نمی‌ماند

هنرمند فرهیخته جناب آقای احمدرضا درویش

جنابعالی برآمده از نسل هنرمندانی هستید که راه خود را در مسیر پر امید و پر خیر و برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یافته‌اید. هنرمندانی که در این گذار اندیشه‌ورز فرهنگ و هنر، همواره آثاری را خلق نمودند که علاوه بر ماندگاری و تأثیرگذاری شگرف، تلنگری هوشمندانه به بخشی از جامعه کرخت و خنثی‌شده سینمای ایران زده و یادآوری کردید که می‌توان هنر، هویت و حتی شناسنامه را به آثار انقلاب و دفاع مقدس گره‌زده و آن را هنرمندانه به سپهر هنر عاشورایی بدل کرد و چه افتخار و مدالی والاتر و بالاتر از آن‌که سابقه کاری شما تماماً مزین به آثار شاخص سینمای انقلاب و دفاع مقدس همراه بامعرفت حسینی درهم‌تنیده شده‌اند.

به‌پاس بیش از سی سال فعالیت مؤثر و جریان‌ساز در سینمای انقلاب اسلامی و ضمن آرزوی موفقیت و توفیقات روزافزون حضرت‌عالی بی‌صبرانه منتظر آفرینشی تازه از شما بر پرده نقره‌ای هستیم.

بی‌تردید تلاش جهادگرانه شما در مقاطع مختلف الگویی مناسب برای نسل‌های آینده سینمای کشور خواهد بود.

سیدمحمدیاشار نادری / ‌‬ رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها