شهرام گیل آبادی در گفتگو با خبرگزاری موج:

شهرام گیل آبادی از دلایل توقیف نمایش عاشقانه های خیابان ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: به احترام تماشاگر ساعت هشت شب در سالن نمایش حضور خواهد یافت.

شهرام گیل آبادی در گفتگو با خبرنگار تئاتر خبرگزار موج، درمورد توقف اجرای نمایش عاشقانه های خیابان گفت: این نمایش از 26 خرداد به روی صحنه رفته و در واقع تا کنون نزدیک به بیست اجرا با ظرفیت کامل داشته است. ما تا این لحظه از توقف اجرا و دلیل آن، خبر رسمی نداریم؛ اما برخی می گویند که سایت بسته شده و برخی دیگر هم می گویند که این نمایش توقیف شده است.

وی با بیان اینکه در نتیجه ماجرا تفاوتی نمی کند، گفت: تا کنون در زمینه توقیف آن، هیچ اطلاع رسانی رسمی نشده است و پیش از اینکه به ما اطلاع دهند، فروش آنلاین بلیت آن را متوقف کرده اند.

کارگردان نمایش عاشقانه های خیابان افزود: من بیش از همه نگران تماشاگر هستم چرا که تا روز آخر، همه بلیت ها فروش رفته بود (سولد آوت بودیم) و من نمی دانم که چه جوابی باید به علاقمندان بدهم.

گیل آبادی در مورد مشکلات احتمالی پیش آمده گفت: من واقعا هیچ تصور و اطلاعی در این مورد ندارم. برخی اصلاحات بود که به ما اعلام شد و ما آنها را اعمال کردیم اما نمی دانم که آیا این توقیف بر اساس یک حکم قضایی یا دستور مرکز هنرهای نمایشی بوده؛ ولی فعلا سایت فروش بلیت را بسته اند.

وی در ادامه اظهار داشت: روش مودبانه این بود که به ما دلیل توقیف را اطلاع دهند و ما هنوز هم منتظر تماس آنها هستیم. اما در هر صورت من به احترام تماشاگر راس ساعت هشت امشب به سالن تماشاخانه ایرانشهر خواهم رفت، حتی اگر اجرا نداشته باشیم و امیدوارم کار به جایی نرسد که در پارک اجرا کنیم.

در خلاصه این نمایش که به صورت مشترک توسط محمد چرمشیر و بهمن عباسپور نوشته شده آمده است: «عاشقانه‌های خیابان» روایتی خاص از زندگی پیچیده و دشوار زنان دست‌فروش در خیابان‌ها و مترو است و رضا یزدانی ، سیما تیرانداز ، الهام پاوه‌نژاد و ژاله صامتی بازیگران این نمایش هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  خدا دروغگوها را دوست ندارد
  آقای گیل ابادی واقعا رابطه نمایش شما با زنان دستفروش چیست؟
  آقای گیل ابادی شما می دانید و به شما اطلاع داده بودند، شما قانون گریز و خودکامگی را به قانون پذیری رجحان داده و میدهید

 • پاسخ

  خجالت چیز خوبی ست...

 • پاسخ

  شما که‌خود از مدیران بوده اید و هستید... نمی دانید علت چیست؟

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها