موج

مدیر شبکه‌های نمایش، تماشا و نسیم گفت: شبکه نمایش، هر روز ساعت ۱۳ (ایرانی)، ساعت ۱۵ (سینمای هند)، ساعت ۱۷ (برترین های سینمای ایران و جهان)، ساعت ۱۹ (مجموعه فیلم های دنباله دار) و هر شب ساعت ۲۱ (صحنه گران - مرور آثار) و ساعت ۲۳ (سینمایی جذاب) و ساعت یک بامداد (سینمای کلاسیک) را پخش می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد احسانی ، مدیر شبکه‌های نمایش، تماشا و نسیم با حضور در یک برنامه تلویزیونی اظهار کرد: از نیمه فصل تابستان تدریجا برنامه‌هایی مانند فصل جدید کتاب باز با بخش‌های تولیدی جدید، شکرستان با روایت شهاب حسینی،  فصل جدید برنامه چهل تیکه با ساختار متفاوت و جشن های شبانه ویژه اعیاد روی آنتن می رود.

وی ادامه داد: طرح‌های جدیدی نیز مانند برنامه مهران غفوریان «پاتوق»، مسابقه «دست فرمون»، سری دوم مسابقه «شوتبال» و چند طرح دیگر در مراحل نهایی تامین بودجه هستند که به تدریج وارد چرخه تولید خواهند شد.

محمد احسانی در پاسخ به تعامل و هماهنگی شبکه تماشا با شبکه آی فیلم نیز گفت: با نظارت شورای فیلم سیما و هماهنگی این دو شبکه دو سریال همزمان در این دو شبکه پخش نخواهد شد.

در ادامه او از برنامه‌ریزهای شبکه نمایش در تابستان گفت: شبکه نمایش متولی پخش فیلم‌های سینمایی داخلی و خارجی است که با بخش‌ها و ساعت‌های مختلف از این شبکه پخش می‌شوند.

شبکه نمایش، هر روز ساعت ۱۳ (ایرانی)، ساعت ۱۵ (سینمای هند)، ساعت ۱۷ (برترین های سینمای ایران و جهان)، ساعت ۱۹ (مجموعه فیلم های دنباله دار) و هر شب ساعت ۲۱ (صحنه گران - مرور آثار) و ساعت ۲۳ (سینمایی جذاب) و ساعت یک بامداد (سینمای کلاسیک) را پخش می‌کند که مخاطبان در انواع ژانرهای مختلف می‌توانند فیلم‌های سینمایی خود را دنبال کنند.

وی افزود: یکی دیگر از ماموریت‌های شبکه نمایش پوشش افتتاحیه و اختتامیه  جشنواره های سینمایی است که با نظر معاون محترم سیما به صورت اختصاصی به این شبکه واگذار شده است. از جمله جشنواره‌های فیلم فجر، کودک، عمار، شهر و ... .

مدیر شبکه نمایش از بخش‌های اصلی و تولیدی این شبکه گفت: در فواصل میان فیلم‌های سینمایی که از این شبکه پخش می‌شوند میان برنامه‌هایی پخش می‌شوند که در شبکه تولید می‌شود که می‌توان به برنامه «پیش نمایش»، «سینما گونه»، «سینما ایکیو» و «موسیقی فیلم» اشاره کرد و همچنین برنامه «سینمای نو» که کار مشترکی با دانشگاه صدا و سیما است که یک کار دانشجویی ۲۵ دقیقه‌ای است که به معرفی دانشگاه صدا و سیما و هنرمندانی مثل مرحوم علی معلم، مهدویان، جواد افشار و بهروز افخمی و ... که در این دانشگاه تحصیل کرده اند می پردازد و شاید مخاطبان کمتر از این موضوع اطلاع داشته باشند.

محمد احسانی در پاسخ به این سوال که آیا شبکه نمایش فیلم‌هایی جدید در تابستان خواهد داشت یا خیر چنین گفت: شبکه نمایش معمولا فیلم‌هایی سینمایی را پخش می‌کند که دیگر شبکه‌ها پخش کرده‌اند اما با تعامل و همکاری اداره کل تامین برنامه خارجی، فیلم‌هایی جدید نیز در ایام تابستان از این شبکه پخش می شوند.

در پایان، احسانی از طی مراحل آخر اچ‌دی شدن شبکه و همچنین رونمایی از بسته گرافیکی جدید شبکه در هفته جاری خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها