موج

با آثاری از هنر کلاسیک و مدرن ایران؛

یازدهمین حراج تهران با فروش هشتاد اثر کلاسیک و مدرن ایرانی هفته آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط‌ عمومی حراج تهران ؛ 80 اثر از شصت هنرمند در یازدهمین حراج تهران چکش می خورد در حالی که 37 نفر از این هنرمندان در قید حیات نیستند. 54 نفر از این هنرمندان مرد و 6 نفر از آن‌ها زن هستند. هنرمندان حاضر در یازدهمین دوره «حراج تهران» با گستره سنی حدود یک قرن را شامل می‌شود.

آثار هنرمندانی چون: منیر شاهرودی فرمانفرمائیان ، محمد احصایی، حسین زنده‌رودی، پرویز تناولی ، منصور قندریز، سهراب سپهری ، محمود فرشچیان، آیدین آغداشلو ، صادق تبریزی ، کوروش شیشه‌گران ، ابوالقاسم سعیدی ، مسعود عربشاهی و... در این دوره حضور دارد.

آثار حراج  تیر ماه 98 شامل 75 اثر نقاشی و 5 مجسمه می‌شود که این مجموعه آثار، بیانگر تحولات سبک شناختی و زیبایی شناختی هنر ایران در طول یک قرن گذشته است که گرایش‌ها و رویکردهای متنوعی را ذیل عنوان هنر کلاسیک و هنر مدرن در بر می‌گیرد.

یازدهمین دوره از «حراج تهران» هنر کلاسیک و مدرن ایران 14 تیر ماه سال جاری در هتل پارسیان آزادی برگزار خواهد شد، و زمان برگزاری نمایشگاه  12 و 13 تیرماه از ساعت 16 الی 20  خواهد بود. گفتنی است آثار هنر معاصر ایران در حراج دی ماه ارائه خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها