تهیه کننده برنامه اقیانوس آرام گفت: از روز چهارشنبه ۲۹ خرداد تا پایان تابستان سری سوم برنامه تلویزیونی اقیانوس آرام به صورت سه روز در هفته حوالی ساعت ۲۱ از شبکه دوم سیما پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، وحید ملتجی تهیه کننده برنامه اقیانوس آرام با اشاره به پخش سری جدید این برنامه اظهار کرد: از روز چهارشنبه ۲۹ خرداد تا پایان تابستان سری سوم برنامه تلویزیونی اقیانوس آرام به صورت سه روز در هفته حوالی ساعت ۲۱ از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: در طراحی و ضبط برنامه به گونه ای عمل کردیم که نوجوان در کنار خانواده خود بتواند این برنامه را شبها مشاهده نماید و پیام هایی که در این برنامه گنجانده شده است برای هر دو نسل می تواند مفید و کاربردی باشد.

این کارشناس حوزه کودک و نوجوان در خصوص محتوای برنامه اقیانوس آرام ۳ اظهار داشت: درونمایه برنامه همانند سری های گذشته اعتماد به نوجوانان است که در این سری تمرکز بر روی موضوع مسئولیت نوجوان برای ساخت آینده انجام شده است.

ملتجی استقبال گسترده مخاطبین از سری های گذشته اقیانوس آرام را انگیزه آنها برای تولید سری جدید دانست و گفت: در زمان پخش سری دوم اقیانوس آرام، حدود ۲۰ هزار درخواست از سوی نوجوانان برای حضور در برنامه داشتیم که متأسفانه به دلیل محدودیت فضا، امکان میزبانی از آنها وجود نداشت ولی تصمیم گرفتیم در سری جدید ۵۰ نفر از آنها را در برنامه مورد استفاده قرار دهیم.

تهیه کننده برنامه اقیانوس آرام افزود: در طراحی برنامه تلاش کردیم سراغ سلبریتی ها و افراد معروف نرویم و از موفقیت ها و تجربیات افراد معمولی سخن بگوییم.

وحید ملتجی در پایان اظهار داشت: علاقه مندان می توانند برای درخواست شرکت در سری های آینده این برنامه و همچنین ارائه نقطه نظرات در مورد محتوای برنامه می توانند به سرشماره ۳۰۰۰۰۱۳۷۳ پیامک ارسال کنند. آدرس اقیانوس آرام در شبکه های اجتماعی نیز oghyanousearam@ است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    این دو خبر را هم کار کنید:

    مرکز کودک و نوجوان سازمان هنری و رسانه ای اوج از با مدیریت وحید ملتجی از فروردین 98 تعطیل شد.

    سازمان هنری رسانه ای اوج هم 4 ماه هست حقوق کارکنانش را نداده و در شرف تعطیلی است.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها