گالری آرتیبیشن سومین نمایشگاه کلکسیونر شامل آثاری از هنرمندان پیشکسوت را از 24 خرداد ماه برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی گالری آرتیبیشن، با حضور جمع گسترده‌تری از مجموعه‌داران و گالری‌داران در سومین نمایشگاه کلکسیونر ، تعداد ۷۸ اثر متفاوت از هنرمندان پیشکسوت و مشاهیر از جمله حاج مصورالملکی، محمود فرشچیان ، کامبیز درم‌بخش ،  محمد احصایی ، آیدین آغداشلو ، بهمن بروجنی، رضا بانگیز، صادق تبریزی، پرویز کلانتری، احمد اسفندیاری، پرویز تناولی ، فریده لاشایی، ناصر اویسی، نصرالله افجه‌ای ، کاکو (محمدعلی شیوایی)، رضا مافی، پروانه اعتمادی، بهرام دبیری، حسین محجوبی ، رضا درخشانی، علی گلستانه، جلال شباهنگی، منوچهر نیازی، محمدعلی ترقی‌جاه و دیگر هنرمندان بنام جمع‌آوری شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

پیش از این، اولین و دومین دورۀ این نمایشگاه اردیبهشت و بهمن‌ماه ۹۷ برگزار شد و کلکسیونر یک و دو با همراهی مجموعه‌داران و گالری‌داران در مجموع ۱۲۰ هنرمند از تاثیرگذارترین هنرمندان کلاسیک، سرشناس معاصر و جوانان پیشرو را گرد هم آورد.

نمایشگاه کلکسیونر ساعت ۱۶، روز جمعه ۲۴ خرداد برگزار و تا ۲ تیر ادامه خواهد داشت. همچنین علاقمندانی که امکان بازدید حضوری ندارند، می‌توانند آثار را از طریق سایت www.artibition.net مشاهده کنند. علاقمندان برای خرید آثار و یا بازدید از این نمایشگاه به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از همت، خیابان گل نبی، میدان کتابی(احمدی روشن)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ مراجعه کنند.