نمایش «است» به نویسندگی پرنیا شمس و امیر ابراهیم زاده، و کارگردانی پرنیا شمس شب گذشته، جمعه 17 خرداد در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی برای نخستین بار به صحنه رفت.

به گزارش خبرگزاری موج، اجرای عمومی نخستین اثر برگزیده بیست و دومین جشنواره تئاتر دانشگاهی به نویسندگی پرنیا شمس و امیر ابراهیم زاده، و کارگردانی پرنیا شمس در تئاتر مولوی آغاز شد.

گفتنی است در نمایش «است» پروانه ذابح، یاسمن رسولی، نگار رئوفی، شادی صف شکن، مهتاب کریمی، صدف ملکی و ماهور میرزانژاد به ایفای نقش می پردازند و نوید محمدزاده تهیه کنندگی آن را به عهده دارد.

علاوه بر این در نمایش «است» شهاب رحمانی (دراماتورژ)، پوریا اخوان (طراح صحنه)، علیرضا میرانجم (طراح نور)، لیلا طاهری (طراح لباس)، علی میرزایی (دستیار کارگردان)، مریم دیهول (طراح تیزر)، محسن بنی هاشمی (ساخت دکور) و سارا اعظم پناه، محمدحسین خسروی (دستیاران طراح صحنه) به همکاری می پردازند.

قابل ذکر است نمایش «است» که محصول تلاش تعدادی از دانشجویان دانشگاه سوره است در این جشنواره توانست تندیس طراحی صحنه ، تقدیر دوم بازیگری زن، تندیس بهترین متن و تقدیر دوم کارگردانی را از آن خود کرده و به عنوان اثر برگزیده معرفی شد.

علاقمندان می توانند برای دیدن نمایش «است» همه روزه -به جز شنبه ها- در ساعت 20:30 به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.