مدیر کل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد گفت: نمی‌خواهم بگویم جعل است، بلکه می‌گویم این تصاویر دستکاری شده است. گاهی کاربران فضای مجازی چنین شیطنت‌هایی می‌کنند که البته بی‌پاسخ نمی‌ماند.

به گزارش خبرگزاری موج، احسان الله حجتی ، مدیر کل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد درباره تصویرهایی که از آگهی‌های تبلیغاتی با محتوای نامناسب و ضداخلاقی در فضای مجازی و برخی مطبوعات منتشر شده است، اظهار کرد: ضمن بررسی کارشناسی تصاویر مذکور با گروهی از کارشناسان و متخصصان، با برخی از اسامی مندرج در آگهی‌ها به عنوان آگهی‌دهنده تماس گرفتیم که مشخص شد چنین مواردی اصلاً وجود نداشته است.

وی افزود: البته نمی‌خواهم بگویم جعل است، بلکه می‌گویم این تصاویر دستکاری شده است. گاهی کاربران فضای مجازی چنین شیطنت‌هایی می‌کنند که البته بی‌پاسخ نمی‌ماند و علاوه بر پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان‌ها یا شرکت‌هایی که از نامشان در این فضاسازی، سو ء استفاده شده، اعلام کردند موضوع را از مجاری حقوقی پیگیری خواهند کرد.

روز گذشته در برخی رسانه‌ها گزارشی در نقد بلیبوردهای شهری با محتوای نامناسب منتشر شد که در چند هفته‌ی گذشته در شبکه‌های مجازی و پیام‌رسان‌ها دست به دست می‌شد.