سریال تلویزیونی گاندو، این روزها در حال انجام آخرین مراحل فنی خودبوده و افشین عزیزی آهنگساز سریال های پرمخاطب «آنام»، «پریا» و … مشغول آخرین مراحل آهنگسازی این سریال است.

به گزارش خبرگزاری موج، سریال تلویزیونی گاندو که فروردین 98 کار تصویربرداری خود را در کشور چین به پایان رسانده بود این روزها در حال انجام آخرین مراحل فنی خودبوده و افشین عزیزی آهنگساز سریال های پرمخاطب «آنام»، «پریا» و فیلم های سینمایی «آباجان»، «کوچه بی نام» و … مشغول آخرین مراحل آهنگسازی این سریال است.

داستان این مجموعه امنیتی به کارگردانی جواد افشار ، تهیه کنندگی مجتبی امینی و قلم آرش قادری به نگارش درآمده است و برای پخش از شبکه سوم سیما آماده می شود.

وحید رهبانی، داریوش فرهنگ ، پیام دهکردی، لیلا اوتادی ، سارا خویینی‌ها، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، نگار عابدی، خسرو شهراز، پندار اکبری، عرفان ابراهیمی، مجید نوروزی، علی افشار، اتابک نادری، نیلوفر شهیدی، محمدجواد طاهری، جمشید جهانزاده، بهزاد رحیم خانی، فلیپ ساپرکین، فرشته آلوسی، سارا محمدی، میثم ولیخانی، مصطفی سلطانی، یاسمین پیداودی، آیدا جعفری، ناره گرگوریان، بهامین تورانی از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

همچنین «گاندو» با حضور کامبیز دیرباز ، محمدرضا شریفی‌نیا، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، سوگل طهماسبی، کمند امیرسلیمانی، صالح میرزا آقایی و فرهاد قائمیان تصویربرداری شده است و جمع زیادی از بازیگران خارجی و ایرانی که در بخش تولید خارج از کشور به این مجموعه اضافه شدند.