سلسله مباحث کارشناسی آیت الله مکارم شیرازی، سخنرانی های به روز آیت الله ناصری، استاد حسین انصاریان و آیت الله امامی کاشانی، شرح دعاهای روزانه ماه مبارک رمضان توسط آیت الله مجتهدی تهرانی (ره) و سخنرانی های دیگر از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، این شبکه در ماه مبارک رمضان با اختصاص 8 باکس سخنرانی در ساعت های مختلف، لحظاتی ناب را برای مخاطبان به ارمغان خواهد آورد.

به مناسبت ماه مبارک رمضان، سخنرانی های علما و خطبای نامی کشور در ساعت های مختلف شبانه روز تقدیم مخاطبان تلویزیون علی الخصوص شبکه قرآن و معارف سیما خواهد شد.

بر این اساس، سخنرانی آیت الله امامی کاشانی ویژه ماه مبارک رمضان همه روز از ساعت 45 دقیقه بامداد و سخنرانی آیت الله جاودان و دیگر خطبای مشهور کشور در ساعت 2 بامداد به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.

شرح دعاهای روزانه ماه مبارک رمضان توسط آیت الله مجتهدی تهرانی(ره) با عنوان شمیم رمضان در ساعت 6:15 و تفسیر قرآن کریم با محوریت سوره کهف توسط آیت الله جوادی آملی در ساعت 7:30 تقدیم علاقه مندان می شود.

سخنرانی های به روز آیت الله ناصری و استاد حسین انصاریان در ماه مبارک رمضان امسال با فاصله کوتاه ضبط و به ترتیب در ساعت های 13:30 و 16:45 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد. همچنین مباحث کارشناسی آیت الله سبحانی با موضوع سوگندهای قرآنی در ساعت 14:50 در کنداکتور پخش قرار دارد.

سلسله مباحث کارشناسی آیت الله مکارم شیرازی با موضوع دعای مکارم الاخلاق صحیفه سجادیه امام سجاد (ع)، از دیگر سخنرانی هایی است که در ایام ماه مبارک رمضان و در ساعت 21:30 از این شبکه پخش می گردد.