موج
کدخبر : ۲۷۷۲۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277284

دومین شب ضیافت شبکه 4 برای ماه رمضان؛

دومین قسمت از ویژه برنامه رمضانی ضیافت، میزبان حجت الاسلام والمسلمین حمید پارسانیا، استاد حوزه و دانشگاه و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، ویژه برنامه زنده تلویزیونی ضیافت با اجرای مالک شجاعی، که در ماه مبارک رمضان  هر شب با حضور کارشناسان و اساتید حوزه و دانشگاه، نسبت آموزه های قرآنی با مسائل فرهنگ معاصر را، مورد بررسی قرار می دهد، امشب در دومین قسمت از این ویژه برنامه میزبان حجت الاسلام والمسلمین حمید پارسانیا ، استاد حوزه و دانشگاه و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی می شود و در خصوص قرآن و اندیشه اجتماعی مسلمانان به گفتگو می پردازد.

مالک شجاعی مجری برنامه ضیافت

مواجهه آموزه های قرآنی با مسائل انسان و فرهنگ معاصر، پیش شرط های گفت و گوی قرآن و مسائل انسان معاصر، گونه شناسی مواجهه اندیشمندان علما و روشنفکران جهان اسلام در باب مناسبات قرآن و فرهنگ زمانه، مفهوم شناسی، روش شناسی و امکانات و محدودیت های تفسیر فرهنگی _تمدنی قرآن و چرایی و علت شناسی معرفتی و فرهنگی، سیاسی، اجتماعی،  مهجوریت گفتمانی قرآن در جوامع اسلامی از جمله محورهایی هست که در شب های ماه مبارک رمضان در قالب برنامه ضیافت به آنها پرداخته می شود.

برنامه گفتگو محور ضیافت محصول گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما است که در ماه مبارک رمضان، هرشب  ساعت 23 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها