نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش ۹ تا ۱۳ اردیبهشت به دبیری مهدی قربان‌پور در استان مازندران و شهر بابل برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش، مرتضی رنجبران مدیر روابط عمومی نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش با اشاره به آغاز به کار این جشنواره با برگزاری دو نشست خبری برای این رویداد سینمایی در تهران و مازندران، بیان کرد: با توجه به برگزاری این جشنواره در مازندران، اولین نشست رسانه ای این جشنواره این هفته در تهران برگزار می‌شود تا اهالی رسانه در جریان جزئیات آن قرار گیرند. در این جلسه همچنین از پوستر بخش های مختلف و تیزر رونمایی خواهد شد.

وی افزود: در روزهای نزدیک به زمان برگزاری جشنواره نیز، نشست رسانه ای دوم با حضور خبرنگاران و رسانه های استان مازندران در شهرستان بابل برگزار خواهد شد.

رنجبران خاطرنشان کرد: رنجبران با توجه به اهمیت همکاری و تعامل رسانه ها در برگزاری مطلوب رویدادهای فرهنگی و هنری عنوان کرد: روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم وارش از همراهی همه خبرنگاران داخلی و خارجی در برگزاری این رویداد قدردانی می کند؛ همچنین با توجه به محدودیت ها از رسانه ها درخواست می کنیم در کنار جشنواره باشند .

نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش ۹ تا ۱۳ اردیبهشت به دبیری مهدی قربان‌پور در استان مازندران و شهر بابل  برگزار خواهد شد.