اکنون که بار دیگر طرفداران جیمز باند منتظرند تا ببینند چه کسی پس از دنیل کریگ نقش جیمز باند را بازی خواهد کرد، همسورث نسبت به ایفای نقش مامور 007 ابراز علاقه کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج به نقل از یو اس تودی، کریس همسورث برای بازی در نقش جیمز باند اعلام آمادگی کرده. امری که اگر به واقعیت تبدیل شود وی را تبدیل به دومین هنرپیشه استرالیایی می کند که در نقش جیمز باند ایفای نقش کرده است.

ستاره فیلم انتقام جویان اظهار کرده هنگامی که وی چند سال قبل مشغول بازی در فیلم شتاب بود، زمزمه هایی مبنی بر ایفای نقش مامور 007 توسط وی وجود داشت. اکنون که بار دیگر طرفداران جیمز باند منتظرند تا ببینند چه کسی پس از دنیل کریگ نقش جیمز باند را بازی خواهد کرد، همسورث نسبت به ایفای نقش مامور 007 ابراز علاقه کرده است.

همسورث گفته است: فکر نمی کنم شما کسی را بیابید که دوست نداشته باشد نقشی در پروژه جیمز باند ایفا کند. من هم مایلم در این پروژه ایفای نقش کنم. 

همسورث افزوده:با این حال، این امر منوط به مولفه های بسیاری است. بازیگران شاخص و سرشناس بسیاری کاندیدای ایفای نفش به عنوان جیمز باند هستند. تاکنون نام افرادی چون ادریس البا (اگر وی انتخاب شود اولین جیمز باند سیاه پوست را شاهد خواهیم بود)، سام هاگان، تام هیدلستون و جیمز نورتون نیز به عنوان کاندیداهای ایفای نقش مامور 007 مطرح شده است.

دنیل کریگ به طور رسمی برای بازی در بیست و پنجمین فیلم از سری فیلم های جیمز باند باز می گردد.در سری جدید، کری جوجی فوکوناگا، به جای دنی بویل کارگردان خواهد بود. وی اولین امریکایی خواهد بود که در مقام کارگردان از حق امتیاز فیلم نیز برخوردار خواهد بود. هنوز اسمی برای بیست و پنجمین فیلم جیمز باند انتخاب نشده با این حال، فیلمبرداری آن در استودیوهای پینوود لندن شروع شده و احتمالا در اپریل ۲۰۲۰ این فیلم اکران خواهد شد.