پشت صحنه سری هشتم «قند پهلو» در آستانه اعیاد میلاد امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) در دو نوبت امشب دوشنبه (۱۹ فروردین ماه) و فردا شب سه شنبه (۲۰ فرودین ماه) ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه هفت سیما می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج، هشتمین سری قند پهلو زمستان امسال به صورت نمادین از خانه زنده یاد ابوالفضل زرویی نصرآباد طنزپرداز صاحب‌نام و فقیدی که در دوره دوم «قند پهلو» داور ویژه این برنامه بود به صورت نمادین کلید خورد و سپس با حضور افرادی چون یوسفعلی میرشکّاک، محمد صالح علاء، دکتر حسین الهی قمشه ای و … به مدّت ۲۶ شب در ایام نوروز روی آنتن رفت.

شامگاه ۱۸ فروردین ماه، اختتامیه رقابت‌های نوروزی قند پهلو برگزار و شرکت‌کنندگان برتر این دوره در دو بخش از نگاه داوران و از نگاه مردم معرفی شدند.

با پایان این رقابت‌ها، پشت صحنه سری هشتم «قند پهلو» در آستانه اعیاد میلاد امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) در دو نوبت امشب دوشنبه (۱۹ فروردین ماه) و فردا شب سه شنبه (۲۰ فرودین ماه) ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه هفت سیما می‌رود.

این برنامه به تهیه کنندگی امیر قمیشی و میثم تربتی، با اجرای رضا رفیع و با حضور داوران ثابت این برنامه سید شهرام شکیبا و ناصر فیض پخش شد.