موج
کدخبر : ۲۶۹۶۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269621

کارگردان متری شش و نیم که در اختتامیه جشنواره فیلم فجر نسبت به نیروی انتظامی به شدت انتقاد کرده بود، در یادداشتی که در اختیار رسانه ها قرار داده، تغییر موضعی ۱۸۰ درجه‌ای داده است.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید روستایی نوشت : خبر خوش اکران قریب‌الوقوع فیلم می‌توانست کامم را شیرین‌تر کند اگر کلی‌گویی، مرا با تنگنای دلخور کردن کسانی که دوستانه همراهمان بودند، مواجه نمی‌ساخت. درست است که از سخن راست نباید رنجید ولی سخن تلخ گفتن با حافظان امنیت کشور، به آن شکل کلی رسم دوستی نبود.

کارگردان فیلم سینمایی متری شش و نیم  خاطرنشان کرد : اکنون همچون شهروندی کوچک، از همراهی، محبت و دوستی تمامی همراهانمان در نیروی انتظامی تشکر می‌کنم. بدون همراهی و امکانات آنان «متری شیش و نیم» ساخته نمی‌شد، به انجام نمی‌رسید و امروز که زمان اکران آن فرا رسیده مشتاقم در کنار این عزیزان و به ویژه خانواده‌های عزیز شهدای نیروی انتظامی تماشاگر فیلم باشم.

روستایی در اختتامیه جشنواره فیلم فجر گفته بود: پشت دستم را داغ می‌کنم از این به بعد پلیس از جلوی دوربینم رد شود!

سردار ایوب سلیمانی ، جانشین فرمانده ناجا این رفتار کارگردان «متری شیش و نیم» را بچگانه خوانده و گفته بود:  بنده ۲ بار فیلم «متری شیش و نیم» را قبل از جشنواره در حضور کارگردان دیدم و درباره جزء به جزء موارد اصلاحی توافق کردیم. اما آن‌ها بداخلاقی کردند و نسخه‌ای را نمایش دادند که نه‌ تنها اصلاح نشده بود بلکه سکانس‌های اضافه‌تر هم داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها