امیر پور وزیری کارگردان و سرپرست تیم نویسندگان گفت: نگارش مجموعه تلویزیونی میم کاف از چندین ماه گذشته به سفارش سیما فیلم شروع‌ شده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سیما فیلم، پیش‌تولید میم کاف پس از تعطیلات نوروز شروع می‌شود با پایان نگارش فیلم‌نامه میم کاف پیش‌تولید این مجموعه تلویزیونی خانوادگی، شاد و مفرح پس از پایان تعطیلات نوروز با نهایی شدن متن کار آغاز می‌شود.

 امیر پور وزیری کارگردان و سرپرست تیم نویسندگان با اشاره به اینکه  نگارش این مجموعه تلویزیونی که از چندین ماه گذشته به سفارش سیما فیلم شروع‌شده  گفت: تاکنون پانزده قسمت از این مجموعه نوشته‌شده و از این هفته نگارش 10  قسمت پایانی کار را شروع می‌کنیم و پیش‌بینی می‌کنم تا اواخر فروردین‌ماه نگارش کار تمام می‌شود.

وی ادامه داد: با آماده شدن متن پس از تعطیلات نوروز، پیش‌تولید کار را شروع می‌کنیم.

این کارگردان در مورد زمان پخش این مجموعه افزود: ابتدا قصد داشتیم این مجموعه را برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده کنیم، اما کار برای این زمان آماده نمی‌شود و  5 ماه تصویربرداری دارد.

میم کاف به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه است و سرپرستی تیم نویسندگان را امیر پور وزیری بر عهده دارد و فیلم‌نامه توسط محسن ملکی و حسین حقیقی در حال نگارش است. این سریال بیست‌ و پنج قسمتی داستانی خانوادگی، شاد و مفرح دارد که جوانان در آن حضور دارند و بسیار شاد است.

امیر پور وزیری پیش‌ازاین سریال مینو را روی آنتن شبکه یک سیما داشت.