فیلم وقتی آفتاب طلوع می کند به تهیه کنندگی و کارگردانی سید سجاد موسوی که بعد از ماه‌ها تلاش شبانه روزی عوامل تولید به مراحل نهایی نزدیک شده است، آماده ارائه به جشنواره جهانی فجر است.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، فیلم سینمایی وقتی آفتاب طلوع می کند که به دلیل بستری شدن رضا توکلی بازیگر این فیلم با وقفه یک ماهه سکانسهای باقی مانده ضبط شد، با موضوع بین المللی و مسیحیت و صلح با همکاری امور استان‌های سازمان صدا و سیما در شهرهای تهران، قم و ساوه فیلم برداری شده است.

از بازیگران این فیلم می‌توان به رضا توکلی در نقش آتیلا، کوروش زارعی در نقش لیام، علیرام نورایی در نقش ایلیاد و مهری آل آقا در نقش آیدا نام برد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است زمان آنطور که می‌خواهی جلو نمی‌رود حتی اگر رئیس شده باشی...

از عوامل این فیلم می‌توان به نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان : سید سجاد موسوی ، مجری طرح محمد جواد رحیمی، مدیر فیلمبرداری وحید بیوته، مدیر صدا برداری هادی معنوی پور، طراح چهره پردازی مریم حسنی، تدوین و اتالوناژ رضا محبعلی، آهنگساز، علی گرگین جلوه های ویژه سید باقر بدری و... اشاره نمود

سید سجاد موسوی، سال گذشته با فیلم زیبای زیبا نامزد بهترین فیلم بخش جلوه گاه شرق جشنواره جهانی فیلم فجر بود و پیش از آن برای فیلم مرد نمکی بیش از پنجاه جایزه جهانی از جمله مدال طلای یونیکای یونسکو و مدال طلای خلاقیت جهان و... را در پرونده دارد.