سینماسنگر جشنواره عمار، میزبان زائران راهیان نور می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، جشنواره مردمی فیلم عمار ، همچون سال‌های گذشته، در قالب سینماسنگر در یادمان شهدای هویزه ، با زائران مناطق عملیاتی جنوب همراه می‌شود و با آثار برگزیده خود، از تاریخ 12 اسفند تا 6 فروردین، پذیرای مخاطبان خواهد بود.

عموم خواهران و برادران اکران‌کننده‌ و فعال فرهنگی، در صورت تمایل به حضور در سینماسنگر به‌عنوان خادم، می‌توانند اطلاعات زیر را تکمیل و با ارسال به آی‌دی @eyvan_admin  ثبت‌نام کنند. 

نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس، دوره زمانی مورد نظر برحسب اولویت، استان و شهرستان محل فعالیت، مدت آشنایی با جشنواره عمار ، تاریخ اولین و آخرین اکران خود در جشنواره عمار (در صورت وجود)، مهارت‌های فردی مانند خبرنگاری، عکاسی و...، شرحی از فعالیت‌های فرهنگی در استان و شهر خود، فیلم‌های مشاهده‌کرده از جشنواره عمار و برنامه پیشنهادی برای اجرا در سینماسنگر.

مهلت ثبت‌نام تا 2 اسفندماه سال جاری است و دوره‌های حضور خادم‌ها به سه بازه 12 تا 21 اسفند، 21 تا 27 اسفند و 27 اسفند تا 6 فروردین تقسیم می‌شود. ضمن اینکه مدت حضور خادمان فقط در یک دوره مشخص‌شده امکان‌پذیر است و امکان حضور متأهلی نیز وجود دارد.