موزه سینما میزبان مراسم رونمایی و آئین دیدار با عوامل فیلم سینمایی پناه ساخته احمد بهرامی شامگاه شنبه بیست ودوم دیماه بود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مشاور رسانه ای این فیلم، در ابتدای این مراسم احمد بهرامی نویسنده و کارگردان پناه ضمن خیر مقدم به میهمانان و اظهار خرسندی از اکران این فیلم گفت: پناه فیلم سختی بود که تماما در کویر ساخته شد و با بودجه اندکی که قابل مقایسه با اکثر فیلم های سینمایی نبود.عوامل با تمام وجود و بدون توقع مالی کنار من بودند و مشاور فیلم تورج اصلانی کمک شایانی به من کردند.

این کارگردان در پایان افزود: از گروه سینمایی هنر وتجربه ممنون هستم که این امکان را فراهم کردند تا فیلم پناه اکران شود.

این مراسم در موزه سینما و با حضور چهره هایی از عالم هنر همچون؛ محمد صالح علا ، تورج اصلانی ، سهراب نوربخش، احسان عبدی پور ، فرهاد گاوزن، پدرام زرگر، باران صالح اعلا، مهدی اصلانی، سعید بشیری و بابک انصاری برگزار شد.

از دیگر نکات جالب توجه این مراسم حضور شورانگیز طباطبایی _ستاره سینمای پیش از انقلاب-  پس از چهل سال در یک محفل سینمایی بود که با استقبال حاضرین در مراسم مواجه شد.

این فیلم روایتگر زندگی پسر جوانی بنام پناه است که در روستای کویری کوچکی کمک حال خانواده و اهالی روستا است. او میان رفتن و ماندن مردد است… 

حسین براتی، هدی آهنگر، ندا کوهی، کامبیز قوام زاده، مجتبی قربانی و مریم داوری بازیگران پناه هستند. 

پناه تاکنون در فستیوال های متعدد بین المللی همچون ؛ نهمین دوره جشنواره فیلم مهاجرت اسلوونی،  جشنواره مدیترانه کن و همچنین در بخش بازار هفتادمین جشنواره فیلم کن ، برای مخاطبان به نمایش درآمد. 

فیلم سینمایی پناه همچنین در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر نیز به نمایش درآمد.