عزت الله علیزاده تاکید کرد: برنامه ای برای تغییر جدول اکران فیلم ها نداریم.

عزت الله علیزاده معاون اجرایی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر  در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، در مورد احتمال تغییر برنامه نمایش فیلم های جشنواره فجر در سینمای رسانه گفت: من در مصاحبه دیگری که با یکی از خبرگزاری ها داشتم هم گفته ام که با تمهیدی که ما داشتیم به نظر نمی آید که ما تغییری در برنامه داشته باشیم. اما اگر چنانچه درخواستی از سوی تهیه کنندگان برای ما ارسال شود، هر تغییری با موافقت دبیر خواهد بود.

وی تصریح کرد: این صحبت هم به دلیل درخواست دو تهیه کننده که با توافق هم، طی نامه ای درخواست جابجایی زمان نمایش فیلمشان در جدول نمایش سینمای رسانه با یکدیگر را داشتند، طرح شد و ما هیچ تصمیمی برای تغییر جدول برنامه نمایش نداریم.

معاون اجرایی جشنواره اظهار داشت: هر جابجایی منوط به موافقت دبیر جشنواره است که اگر چنین موافقتی صوت نگیرد، تغییر هم حاصل نخواهد شد.

پیش از این عزت الله علیزاده از تمدید مهلت تحویل نسخه نهایی آثار (DCP) به دلیل آماده نشدن اکثر آثار راه یافته به  سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به دلیل مسائل فنی خبر داده و درخواست انجام هرگونه جابجایی را مستلزم تأیید نهایی دبیر جشنواره اعلام کرده بود.

این در حالی است که برگزار کنندگان جشنواره با انجام مراسم قرعه کشی با همراهی اصحاب رسانه و نمایندگان فیلم ها، جلوی هر گونه اعتراض و انتقادی به زمان اکران فیلم در سینمای رسانه را با شائبه ای تحت عنوان تعمد در تاخر و یا تقدم اکران، گرفته اند.