موج

تغییری که در رسانه ها بولد نشد؛

زندوکیلی با حفظ سمت ریاست فرهنگسرای اشراق به عنوان سرپرست معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جایگزین امیر عبدالحسینی شده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری موج، پس از کش و قوس های فراوانی که در طی سالهای اخیر پیرامون وضعیت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بوجود آمده بود بر اساس تغییر اعلام شده در سایت این سازمان علیرضا زند وکیلی، رییس فرهنگسرای اشراق جایگزین امیر عبدالحسینی شده است.

سعید اوحدی، دو روز پیش علیرضا زند وکیلی را به عنوان سرپرست معاونت هنری و حسین عالم بخش را به عنوان سرپرست مدیریت هنرهای نمایشی این سازمان و پردیس تئاتر تهران منصوب کرد. شنیده ها حاکی است که پس از پذیرش استعفای امیر عبدالحسینی ، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران او را به عنوان یکی از مشاورین خود منصوب کرده است.

این در حالی است که حکم علیرضا زند وکیلی هم ضمن حفظ سمت ریاست فرهنگسرای اشراق،  به عنوان سرپرست معاونت هنری صادر شده است.

در متن حکم اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری خطاب به زند وکیلی آمده؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده، بدین وسیله جناب عالی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت هنری منصوب می‌نمایم. 

با عنایت به تنوع و گستردگی نیازهای فرهنگی هنری شهروندان و در راستای تحقق تدابیر و منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه هنر دینی و مبانی زیباشناختی هنر انتظار می‌ رود با توجه به ظرفیت‌ های ویژه سازمان فرهنگی هنری نسبت به ترویج و تعمیق فرهنگ و هنر متعالی نشأت گرفته از تعالیم دین مبین اسلام و ارزش‌های انقلاب اسلامی در حوزه بومی، دینی، تغییرات فرهنگی و سبک زندگی، طراحی و به‌ روزآوری روش ‌ها و چارچوب‌ هایی به منظور برقراری ارتباطات و تعاملات اثربخش و مبتنی بر یک نیازسنجی و مدل مفهومی مناسب بین سازمان و هنرمندان و فرهیختگان متعهد و بهره‌گیری از توان و تخصص ایشان، برنامه ‌ریزی، جهت‌ دهی و انجام فعالیت‌ها، هماهنگی‌ ها و سایر امور لازم به منظور حمایت از عرضه و ارائه کالاها و محصولات هنری که بخشی از مأموریت های سازمان می‌ باشد و سایر وظایف محوله اهتمام ورزید.

زندوکیلی، پیش از این مدیریت فرهنگی هنری منطقه چهار شهرداری تهران و امیر عبدالحسینی معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را بر عهده داشتند.

هنوز دلیل رسانه ای نشدن وسیع تغییرات در این سازمان طی روزهای اخیر که اتفاقا با تغییر و تحولات جدی هم روبرو بوده معلوم نیست. این که چرا اکثر تیترها به انتصاب حسین عالم بخش اختصاص یافت در حالی که حکم سعید اوحدی خطاب به زندوکیلی محتوای خبر منتشر شده بود.

تعطیلی خانه کاریکاتور و برکناری مسعود شجاعی طباطبایی از سمت ریاست این مرکز هنری و عدم پرداخت بودجه برای اهدای جوایز مسابقه بین المللی برگزار شده آن از آخرین حواشی جدی دوران عبدالحسینی بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها