موج

​فیلم سینمایی مارموز با حضور نمایندگان مجلس و خانواده‌های آنها به نمایش درآمد.

به گزارش خبرگزاری موج، بعد از نمایش این فیلم علی مطهری نائب رئیس مجلس طی سخنانی گفت: فیلم مارموز ، انتقاد از برخی روش‌های گذشته بود و اینکه برخی رفتارها در گذشته اشتباه بوده است.

وی ادامه داد: فیلم نقاط مثبت و منفی داشت و بعضی صحنه‌های فیلم جذاب بود و اینکه چنین فیلم‌هایی در جامعه ایجاد نشاط می‌کند مثبت است.

 مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و  روابط عمومی مجلس نیز با مثبت ارزیابی کردن نمایش این فیلم برای نمایندگان مجلس گفت:  فیلم مارموز فیلم سختی است و یک اثر خاص است و حرکت کردن بر روی مرزهایی است که نقاط مثبت و منفی دارد.

وی ادامه داد: تعداد زیادی از نمایندگان و خانواده‌های آنها که در نمایش ویژه این فیلم حضور داشتند فیلم را تقریبا پسندیدند و با بسیاری از صحنه‌های فیلم خندیدند. البته در بین تماشاگران هم واکنش مثبت وجود داشت و هم واکنش منفی.

کیایی افزود: مارموز فیلم سختی است و شوخی کردن در عالم سیاست در فیلم بسیار مشکل است اما این فیلم پیام‌های مثبتی داشت. 

جوادنوروزبیگی تهیه کننده فیلم نیز به نمایندگی از سازندگان فیلم با تشکر از نمایندگان و خانواده‌های آنها که در این اکران حضور داشتند گفت: این اکران برای ما بسیار خاص بود و خوشحالیم که شما به تماشای این فیلم نشستید و خوشحالیم که شما نیز مانند مخاطبان فیلم در سالن‌های سینما از شوخی‌های فیلم خندیدید. ما در این فیلم واقعیت‌ها را گفتیم و هدف ما از ساخت این فیلم زدن تلنگر است و این که نشان دهیم می‌توان حرف مردم را بیان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها