موج

موسیقی جنوب در تالار وحدت؛

کنسرت گروه موسیقی لیان شنبه 15 دی ماه در تالار وحدت اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، گروه موسیقی لیان بوشهر به سرپرستی محسن شریفیان پانزدهم دی ماه تازه ترین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار می کند.

محسن شریفیان نوازنده و سرپرست گروه موسیقی بوشهری لیان با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی در جدیدترین کنسرت خود روز شنبه  15 دی ماه 97 ساعت 21:30 با اجرایی پرانرژی و قوی با علاقمندان به موسیقی مناطق در تالار وحدت دیدار می‌کند.

به مانند کنسرت قبلی این گروه در تدارک اجرایی در چند بخش برای مخاطبان موسیقی است و سعی دارد باردیگر دوستداران موسیقی جنوب و بوشهر را در دل پایتخت هیجان زده کند و در تلاش است تا بتواند پیشینه‌ غنی موسیقی جنوب را بار دیگر به تصویر بکشد.

سورپرایزهای کنسرت در روز برگزاری برنامه مشخص می شود.

شریفیان علاوه بر فعالیت در گروه موسیقی لیان  گاهی با دیگر گروه‌ها و خواننده‌ها نیز برای اجرای قطعه‌های جنوبی به‌عنوان نوازنده ساز بوشهری نی انبان همکاری می‌کند که از جمله این گروه‌ها و خواننده‌ها میتوان به گروه موسیقی رستاک و امید حاجیلی اشاره کرد.

شریفیان همچنین خلق موسیقی تیتراژ ابتدا و انتهای سریال مختارنامه را در کارنامه دارد.

کنسرت گروه موسیقی لیان  شنبه 15 دی ماه در تالار وحدت اجرا می شود و علاقه مندان جهت تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها