موج

با حکم علیرضا اسماعیلی؛

با حکم علیرضا اسماعیلی سرپرست فرهنگستان هنر، به ریاست محمد مهدی حیدریان و عضویت دائمی منوچهر طیاب، داریوش مهرجویی، مجید مجیدی، سیدمحمد بهشتی،گروه سینمایی فرهنگستان هنر تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، به موجب حکم علیرضا اسماعیلی، محمدمهدی حیدریان، تهیه کننده و صاحب نظر سینما، به سمت ریاست گروه سینمایی این فرهنگستان منصوب شد.

محمد مهدی حیدریان تا کنون سمت‌های فراوانی در حوزه هنر داشته است که از آن جمله می‌توان به عضو شورای ارزشیابی مشاغل هنری، عضو شورای سیاست‌گذاری جشنواره‌های مختلف، عضویت در هیئت امنا بنیادها و موسسات مختلف سینمایی، رئیس گروه تخصصی سینمایی فرهنگستان هنر و معاون امور هنری این فرهنگستان (در ادوار پیشین)، مشاور رئیس سازمان صدا و سیما، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور سینمایی و سمعی و بصری را نام برد.

همچنین طی حکمی جداگانه، منوچهر طیاب، داریوش مهرجویی، مجید مجیدی، سیدمحمد بهشتی، از اعضای پیوسته فرهنگستان هنر، به عنوان عضو دائمی گروه سینمای فرهنگستان هنر منصوب شدند.

احمد ضابطی جهرمی، مستندساز و تدوین‌گر؛ منوچهر شاهسواری، تهیه کننده و مدیرعامل خانه سینما؛ امیرمحمد دهستانی، رئیس دپارتمان انیمیشن دانشگاه هنر و نویسنده، کارگردان و انیماتور؛ نادر طالب‌زاده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما؛ علیرضا قاسم‌خان، تهیه‌کننده و مستندساز و محمد شهبا، عضو هیئت علمی دانشگاه هنر نیز با پیشنهاد محمدمهدی حیدریان، رییس گروه سینما، به مدت دو سال به عضویت این گروه منصوب شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها