موج

جواد نوروزبیگی در گفتگو با خبرگزاری موج:

نوروزبیگی گفت: در زمانهایی که من شاهد کار بودم، این کارگردان از بسیاری از افراد با سابقه و فیلمسازان سینما جلوتر بود و من از این همکاری، خیلی راضی بودم.

جواد نوروز بیگی تهیه کننده فیلم سینمایی زهر مار گفت: این فیلم هم یک طنز سیاسی است، در جشنواره فیلم فجر ثبت نام کرده و به رغم اینکه من، آقای کمال تبریزی که مشاور آقای رضویان بوده و هر کس دیگری که آن را دیده، دوستش داشته اما باید دید که برای جشنواره فیلم فجر  انتخاب می شود یا خیر.

وی تاکید کرد: امسال فیلم‌ها خیلی خوب هستند و رقابت بالا است و من که تجربه حضور در جشنواره فجر را به دفعات دارم به خوبی می دانم که تا آخرین لحظه هیچ چیز معلوم نیست.

این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که چه شد که به جواد رضویان اعتماد کرده و تهیه کننده یک کارگردان جوان شدید؟ گفت: در مورد آقای رضویان نمی توان اصطلاح کم تجربه یا فیلم اولی  را به طور جدی به کار برد چرا که بعد از این همه حضور در سینما و تلویزیون، در حوزه بازیگری، نویسندگی و کارگردانی، می توان گفت که من تهیه اولین فیلم سینمایی حرفه ایش را به عهده دارم.

نوروزبیگی تاکید کرد: در زمان هایی که من شاهد کار بودم، این کارگردان از بسیاری از افراد با سابقه و فیلمسازان سینما جلوتر بود و من از این همکاری، خیلی راضی بودم.

تهیه کننده فیلم سینمایی زهر مار در مورد سازنده موسیقی این فیلم گفت: این فیلم هم مانند مارموز یک ترانه و چند قطعه آهنگ دارد که البته به قطعیت نرسیده و هنوز به آن فکر می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که با این وضعیت چگونه آن را در جشنواره فجر ثبت نام کرده اید گفت: این مسئله برای هیات انتخاب مشکل ساز نیست و در صورت عبور از این مرحله تا رسیدن به مرحله داوری، موسیقی فیلم هم ساخته و آماده می شود.

نوروز بیگی در پاسخ به این سوال موج مبنی بر صورتی که آقای تبریزی به همکارانشان، توصیه کردند که فیلم‌های حساس را در جشنواره فیلم فجر نمایش ندهند چرا زهر مار را در این جشنواره ثبت نام کردید گفت: به هر حال جواد رضویان یک فیلمساز جوان است و حضور در جشنواره فجر، برای بهتر دیده شدن کارش کمک می کند و مسئله در این حالت متفاوت است.

گفتنی است زهرمار جواد رضویان در قالب طنزی اجتماعی سیاسی روایت می شود و سیامک انصاری، شبنم مقدمی، شقایق فراهانی، سیامک صفری، نسیم ادبی، برزو ارجمند، علی استادی، رضا رویگری، حسین محب اهری و سیامک ادیب از جمله بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: حشمت: فکر نمی کردم تاوان اشتباهم رو با تو پس بدم، لیلا: زهرمار ...

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها