موج

جواد نوروزبیگی به موج خبر داد:

نوروزبیگی گفت: بزودی یک اکران خصوصی برای هیات دولت می گذاریم و برای مجلس هم چون از ما خواسته شده، باید این کار را انجام دهیم.

جواد نوروزبیگی تهیه کننده فیلم سینمایی مارموز در گفتگو با خبرنگار سینمایی موج، در مورد اکران این فیلم گفت: طبق آنچه که اعلام شده، اکران عمومی این فیلم کمدی سیاسی از امروز آغاز شده است. البته پخش آن در اختیار ایران فیلم و آقای سرتیپی است که اطلاعات دقیق تر را ایشان باید بدهد؛ اما می دانم که در تهران اکران این فیلم با 30 سینما آغاز می شود و تعداد سینماهای شهرستان را نمی دانم. اما هرچه استقبال از فیلم بیشتر باشد، به تعداد سالن ها افزوده خواهد شد.

اکران خصوصی مارموز در مجلس و هیات دولت

وی در مورد نحوه حضور محمد جواد ظریف به عنوان یک مقام مسئول ارشد دولتی، که در این روزها به نوعی یک سلبریتی سیاسی هم شناخته می شود و سایر افراد سیاسی همچون نمایندگان مجلس یا معاون رییس جمهور، در رونمایی فیلم‌هایی همچون مارموز گفت: دعوت از وزیر خارجه توسط خود من صورت گرفت؛ گرچه پیش از این آقای آذری جهرمی که روحیات هنری دارند هم این فیلم را دیده بودند. البته بزودی یک اکران خصوصی برای هیات دولت می گذاریم و برای مجلس هم چون از ما خواسته شده، باید این کار را انجام دهیم.

این تهیه کننده در مورد تاثیر نمایش یک فیلم کمدی سیاسی برای مسئولین دولتی و نمایندگان مجلس گفت: من واقعا خوشحال می شوم که مسئولین را کنار مردم ببینم. به عنون مثال در نمایش همین فیلم، وقتی مسئولین واکنش مردم – خنده ها و کف و سوت زدن هایشان – به هنگام نمایش دو نکته اعتراضی در فیلم را می بینند، متوجه بسیاری از نکات که در واقع حرف دل مردم است می شوند و به نظرم به سایر همکارانشان منتقل می‌کنند.  به همین دلیل معتقدم که در کنار مردم بودن و تماشای این فیلم ها توسط این دوستان در فضای عمومی مفید است.

جواد نوروزبیگی اظهار داشت: به هرحال ما در این ملاقات و نمایش‌ها، به دلیل اینکه جلسه ای خصوصی تر است، حرف خودمان را می زنیم. منظورم از حرف‌های خودمان، مطالبات مردمی است. حتی اگر دقت کنید محتوای همین فیلم سینمایی مارموز هم، سراسر حرف دل مردم است.

تهیه کننده سلام بمبئی در مورد موضعی که مسئولین پس از شنیدن چنین سخنانی می گیرند، گفت: در یک کلام شاید، تاثیری نداشته باشد اما من وظیفه دارم که بگویم.

گفتنی است کمدی مارموز داستان فردی را روایت می کند که علی رغم سوابق نامناسب خود، سودای نمایندگی مجلس را دارد و در ایران و ترکیه فیلمبرداری شده است، بازیگرانی همچون حامد بهداد، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، مانی حقیقی، سیاوش چراغی پور، محمد بحرانی، بهزاد قدیانلو، عیسی یوسفی پور، عباس احمدی مطلق، سیدجواد یحیوی، رضا ناجی، فرهان معین زاده، شیرین آقا کاشی، بهروز قادری حضور دارند.

سایر عوامل فیلم عبارتند از نویسنده فیلمنامه: آیدین سیار سریع، مدیر فیلمبرداری: علی تبریزی، صدابردار: بهمن اردلان، طراح صحنه: بهزاد آدینه، تدوین: سهراب خسروی، مدیر پروژه و برنامه ریزی: علی سبزواری، دستیار اول کارگردان: مهدی سلیمانی منصور، برنامه ریز: بهمن حسینی، عکاس: زهرا مصفا، طراح گریم: عظیم فرآین، طراح لباس: شیده محمودزاده، موسیقی: گروه بمرانی، جلوه های بصری: حسن  پیله ور، مدیر تولید: پروانه زبان فهم، منشی صحنه: شیدا باسمه چی، مجری طرح: محمد نجیبی، سرمایه گذاران: محمد نجیبی، محمدرضا تخت کشیان، جواد انصاری، جواد نوروزبیگی، تهیه شده در موسسه فرهنگی هنری قاب آسمان، پخش فیلم ایران.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها