نخستین دوره امکان با هدف عرضه آثار برتر تئاتر دانشگاهی و با حضور ۱۶ گروه دانشجویی از دانشکده‌های تئاتری تهران با همکاری خانه هنرمندان ایران و تماشاخانه ایرانشهر از ۲۵ تا ۲۸ آذر در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، نخستین دوره امکان با هدف عرضه آثار برتر تئاتر دانشگاهی و با حضور ۱۶ گروه دانشجویی از دانشکده‌های تئاتری تهران با همکاری خانه هنرمندان ایران و تماشاخانه ایرانشهر از ۲۵ تا ۲۸ آذر در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر برگزار خواهد شد.

شورای کانون تئاتر دانشگاهی اداره‌کل هنرهای نمایشی با همکاری خانه هنرمندان ایران و تماشاخانه ایرانشهر برگزار کننده این رویداد است و از همه مدیران تئاترهای دولتی و خصوصی، تهیه‌کنندگان، مدیران تولید و هنرمندان تئاتر برای شرکت در این برنامه دعوت به‌عمل آورده است.

در نخستین دوره امکان نمونه‌ آثار (Showcase) تئاتر دانشگاهی برای مدعوین این رویداد معارفه می‌شوند و برای اولین بار دانشجویان -به عنوان تولید‌کننده آثار نمایشی- بی‌واسطه آثار خود را به دیگر صنوف تئاتری معرفی کنند.

نخستین دوره امکان با همکاری خانه هنرمندان ایران و تماشاخانه ایرانشهر از ۲۵ تا ۲۸ آذر در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر از ساعت ۱۰ تا 16 برگزار می‌شود