فرهنگ سرای اندیشه، دومین جشنواره بزرگ آبرنگ با هدف آشنایی با آثار اساتید و هنرمندان معاصر، برپایی کارگاه های آموزشی با حضور اساتید صاحب سبک شناسایی و تجلیل از استعدادهای هنر آبرنگ و اهدای لوح تقدیر به برگزیدگان جشنواره برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای اندیشه، دومین جشنواره بزرگ آبرنگ با هدف آشنایی با آثار اساتید و هنرمندان معاصر، برپایی کارگاه های آموزشی و ورکشاپ های گروهی با حضور اساتید صاحب سبک، شناسایی و تجلیل از استعدادهای هنر آبرنگ و اهدای لوح تقدیر به برگزیدگان جشنواره برگزار می شود.

دومین جشنواره آبرنگ با موضوعات آب و آزاد و در بخش های مختلفی همچون بخش نمایشگاه گروهی، نشست های تخصصی و اجرای گروهی ورکشاپ متری با موضوع ایران من طی روزهای 23 تا 29 آذرماه 1397 در نگارخانه فرهنگ سرای اندیشه برگزار می شود.

گفتنی است آیین افتتاحیه دومین جشنواره بزرگ آبرنگ به همراه تجلیل از برگزیدگان و گشایش نمایشگاه آثار این دوره روز جمعه 23 آذرماه ساعت 17 در آمفی تئاتر فرهنگ سرای اندیشه خواهد شد.

لازم به ذکر است سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، انجمن بین المللی آبرنگ ایران و انجمن تجسمی استان تهران از حامیان برپایی این نمایشگاه هستند.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می¬توانند به نگارخانه فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید منفرد نیاکی(اندیشه) مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88765090 تماس بگیرند.