فیلم سینمایی کوتاه تیرگی در مورد کودکان کار که در چهارراه ها به دنبال آرزوهای خود می گردند و این فیلم نگاهی به آسیب های اجتماعی که اخیرا در کشور به وجود آمده است.

به گزارش خبرگزاری موج، فیلم کوتاه تیرگی در حوزه اجتماعی ساخته شده و در خلاصه داستان آمده که زهرا و یوسف هرکدام‌شان سر چهارراه ها به دنبال آرزوهای‌شان می‌گردند.

کاوه دهقان پور افزود: این فیلم نگاهی به آسیب های اجتماعی که اخیرا در کشور به وجود آمده دارد و مطمئنا نگاه خیلی از انسان ها را به درست زندگی کردن باز می کند. امیدوارم چه در جشنواره های خارجی و چه در جشنواره های داخلی شاهد درخشش این فیلم باشیم.

در این کار ساغر کیان راستی، مانی آهنگری، تیام منیری، سمیراخلیلی و آیلار کلانتری به نقش آفرینی می پردازند.

از جمله عوامل دیگر این فیلم کوتاه می‌توان به مشاوران فیلمنامه: ابوالفضل جلیلی، کامران قدکچیان و خسرو معصومی، سرپرست گروه کارگردانی: حمیدرضا الیاسی، مدیر فیلمبرداری: مجید طرقی، مدیر صدابرداری: اسحاق خانزادی، طراح گریم: محمد قومی، طراح صحنه و لباس: رامین غفوری، مدیر تولید: رضانوروزی، برنامه ریز: مونا قدمی، مدیر تدارکات: شهرام اسلامی، منشی صحنه: لیلا بروفه، روابط عمومی: محسن بیده، مشاور رسانه ای: سید محمد صادق سیادت و عکاس: پریا رضوانی اشاره کرد.