انتخاب اولیه‌ی فیلم‌های بخش مسابقه ایران و بین‌الملل این جشنواره را گروهی هفت نفره در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انجام خواهند داد.

به گزارش خبرگزاری موج، انتخاب اولیه‌ی فیلم‌های بخش مسابقه ایران و بین‌الملل این جشنواره را گروهی هفت نفره در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انجام خواهند داد.

بر اساس این خبر، امسال ۵۶۸ فیلم در بخش مسابقه ایران و بیش از ۱۰۰۰ فیلم از 83 کشور جهان در بخش مسابقه بین‌الملل یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران شرکت کرده‌اند.

بر همین اساس، اسماعیل شرعی مدیر آموزش و مدرس انیمیشن و داور جشنواره‌های متعدد، محمد خیراندیش نویسنده و کارگردان انیمیشن، امید خوش‌نظر عضو پیوسته‌ی انجمن فیلم‌سازان انیمیشن بین‌الملل و نویسنده و کارگردان انیمیشن، رضا منتظری‌مقدم دبیر پیشین شورای راهبردی فیلم ۱۰۰ و سردبیر و تهیه کننده‌ی برنامه‌های تلویزیونی، دبیر سابق گروه ادب و هنر روزنامه همشهری و گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری مهر، مریم خلیل‌زاده نویسنده، طراح و کارگردان انیمیشن، بابک نکویی تهیه کننده و کارگردان انیمیشن و مدیر و مؤسس استودیو گنبد کبود و علی نوری‌اسکوئی نویسنده و کارگردان و مدیر هنری پروژه‌های مختلف داستانی، مستند و انیمیشن، اعضای هیئت انتخاب یازدهمین دوره جشنواره پویانمایی را تشکیل می‌دهند.

گفتنی است که علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی این جشنواره می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.tehran-animafestival.ir مراجعه کنند.

این جشنواره در چهار بخش مسابقه، خارج از مسابقه، نمایش ویژه و چشم‌انداز از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در تهران از سوی کانون پرورش فکری برگزار خواهد شد.