نخستین تصاویر احمد مهرانفر در مجموعه نمایش خانگی سال‌های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  روابط عمومی مجموعه نمایش خانگی سال‌های دور از خانه، این مجموعه یک سریال کمدی برای نمایش خانگی است که داستانی متفاوت دارد. خنجری و زهره که در سریال پرمخاطب شاهگوش حضور داشتند، شخصیت‌های اصلی سال‌های دور از خانه هستند و احمد مهرانفر و هادی کاظمی بازیگران این نقش‌ها هستند.

احمد مهرانفر در کمدی سال‌های دور از خانه

سریال کمدی سال‌های دور از خانه که از روی مجموعه پرمخاطب شاهگوش ساخته می‌شود، نخستین اسپین‌آف‌ ایرانی است. این سریال کمدی، داستان خنجری و زهره را پس از پایان دوران سربازی و ادامه خرابکاری‌های آن‌ها را به تصویر می‌کشد.

 بر اساس این گزارش، احمد مهرانفر و هادی کاظمی بازیگران نقش خنجری و زهره، آزیتا حاجیان، حدیث میرامینی، آزاده زارعی، احسان کریمی، گیتی قاسمی، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، مهرناز بیات،  محمدرضا عقدایی، علی نظری، یداله شادمانی، خسرو احمدی، علی عامل هاشمی، بهنام شرفی، مهدی صباغی، سیاوش چراغی‌پور و مسعود روشن‌پژوه دیگر بازیگران اصلی این سریال کمدی هستند.

مجید صالحی کارگردان و محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده سال‌های دور از خانه هستند که بر اساس متنی از امیرحسین قاسمی و احمد مهرانفر ساخته می‌شود.

عکس از علیرضا خطیبی