به میزبانی استان مازندران، نشست تخصصی سالانه روابط عمومی‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز روابط عمومی‌ و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نشست تخصصی سالانه مدیران روابط‌عمومی معاونت‌ها، سازمان‌ها و استان‌های این وزارتخانه، ١١ تا ١٢ آذرماه در استان مازندران در شهر ساری برگزار خواهد شد.
 
بر اساس این گزارش در اولین روز این نشست(یک‌شنبه ١١آذرماه) در نوبت صبح به ترتیب سعید کوشش نماینده روابط‌عمومی استان‌ها، مسعود نجفی نماینده روابط‌عمومی معاونت‌ها و سازمان‌ها، مجید حسین‌زادگان سرپرست استانداری مازندران، همایون امیرزاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد مهدی احمدی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

سپس سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اولین بار به صورت ویدئو کنفرانس؛ زنده به سخنرانی می‌پردازد.

آخرین برنامه روز اول نشست در نوبت صبح کارگاه آموزشی مدیریت محتوا در پورتال سازمانی با حضور امیر شفیعی خواهد بود.

این نشست در نوبت بعدازظهر روز اول با «کارگاه آموزشی با عنوان روابط عمومی الکترونیک و نقش روابط عمومی در فضای مجازی» با حضور  حمید ضیایی‌پرور آغاز و با کارگاه آموزشی با عنوان نقش روابط عمومی در فناوری‌های نوین به پایان می‌‌رسد.

گفتنی است روز دوم این نشست(دوشنبه ١٢آذرماه) با کارگاه آموزشی با عنوان نقدنویسی و جوابیه‌نویسی در مطبوعات با حضور یونس شکرخواه آغاز و سپس با نشست مناطق هفت‌گانه استانی و معاونت‌ها ادامه پیدا می‌کند.  

همچنین این نشست دو روزه با گزارش دبیران مناطق و جلسه پرسش و پاسخ و جمع‌بندی نشست دو روزه توسط همایون امیرزاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» و خواندن بیانیه به کار خود پایان می‌دهد.