طرح سریال روزنه سال پیش به وزارت بهداشت ارائه شد و به‌ عنوان سریال پیشگیری از افسردگی از آن استقبال کردند و پیش تولید آن از اسفند ماه سال جاری آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سیمافیلم، فریبا بانک توکلی تهیه‌کننده سریال روزنه و سریال خاک گرم درباره مراحل نگارش سریال روزنه گفت: سمانه نامدار این روزها در حال نگارش سیناپس کلی این مجموعه ۴۲ قسمتی است. با آماده شدن متن که چندین ماه طول می‌کشد و با پایان ساخت سریال خاک گرم که این روزها مشغول تصویربرداری آن هستیم، پیش‌تولید سریال روزنه را از اسفندماه سال جاری شروع می‌کنیم.

وی ادامه داد: موضوع این سریال ریشه‌یابی پرخاشگری و افسردگی در مردم است و برای نگارش متن آن تیم تخصصی کادر روان‌شناسی و روان‌پزشکی به ما مشاوره می‌دهند، به همین دلیل روزنه یک درام معمولی تلویزیونی نیست بلکه یک مجموعه علمی است که باید تخصصی نوشته و ساخته شود.

این تهیه‌کننده توضیح داد: طرح این سریال را سال پیش به وزارت بهداشت ارائه کردم و به دلیل نامگذاری سال ۲۰۱۸ به‌عنوان پیشگیری از افسردگی از آن استقبال کردند و سیناپس کلی کار را پذیرفتند و حامی ساخت این مجموعه شدند.

توکلی کارگردانی روزنه را برعهده جواد ارشاد همسرش دانست و اظهار کرد: ما هنوز وارد مرحله پیش‌تولید و انتخاب بازیگر نشدیم و تاکنون تنها حضور حسین محجوب در این مجموعه مشخص‌شده است.

فریبا بانک توکلی و جواد ارشاد پیش‌ از این مجموعه دوردست‌ها را تهیه و کارگردانی کرده بودند.