مهدی استاد احمد از شروع برنامه طنز جدید خود از اوایل آذر ماه در روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۲:۳۰ به مدت ۲۰ دقیقه روی موج اف ام ردیف ۱۰۵.۵ مگاهرتز از رادیو صبا خبر می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، مهدی استاد احمد طنزپرداز و برنامه‌ساز درباره ساخت برنامه کاریکارتون با محوریت طنز و شادی گفت: این برنامه همانطور که از نام آن پیداست قرار است مروری بر کارتون‌های قدیمی و خاطره‌انگیز داشته باشد و با شخصیت‌های آن‌ها شوخی کند.

وی افزود: این برنامه از چند بخش تشکیل شده است. یک بخش به گفت‌وگو با صداپیشگان کارتون‎ها اختصاص دارد. در بخش دیگر یک داستان ابداعی و خلاقانه از دل کارتون‎ها استخراج می‌شود که مضمونی امروزی و طنز دارد. برای مثال پسر شجاع بزرگ می‌شود، به خواستگاری خانم کوچیک می‌رود و در ادامه ماجراهایی طنزآمیز شکل می‌گیرد.

استاد احمد درباره اجرای بخش مسابقه در این برنامه نیز توضیح داد: قرار است در هر برنامه یکی از کارتون‎های نوستالژیک و خاطره ساز پخش شود و مخاطبان اسم کارتون و دوبلور مورد نظر را حدس بزنند. هدف از این بخش مرور خاطرات شیرین و شاد کودکی به همراه ایجاد لحظه‎هایی خوش برای شنوندگان این برنامه است.

برنامه کاریکارتون از اول آذرماه با تهیه‌کنندگی مهدی استاداحمد روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۲:۳۰ به مدت ۲۰ دقیقه روی موج اف ام ردیف ۱۰۵.۵ مگاهرتز از رادیو صبا پخش می‌شود.