اولین قسمت از مجموعه مستندهای تنهاگرد با نام پای در دل سنگ، با حضور اهالی هنر و طبیعت گردی رونمایی می‌شود. آرمان مکنونی (تنهاگرد) که سال‌ها در عرصه طبیعتگردی و آفرود فعالیت دارد، به طور مشترک با امیر نیکنام پیرزاده تولید این مستند را بر عهده داشته اند.

 

به گزارش خبرگزاری موج، مستند پای در دل سنگ، ساعت ۱۹ روز چهارشنبه ۳۰ آبان ماه سال‌جاری برای اولین بار در سینما فجر روی پرده می‌رود و پس از نمایش آن، شرایط طبیعت‌گردی و آفرود در ایران با حضور کارشناسانی چون سلیم سرپولکی، پوریا حسین، علی مهاجران و همچنین امدادگران افتخاری امداد و نجات طبیعتگران ایران بررسی می‌شود.

با رشد گردشگری در سال‌های اخیر، متاسفانه شاهد افزایش حوادث ناگواری هستیم که اغلب ناشی از ناآگاهی گردشگران غیرحرفه‌ای است. هدف از ساخت مجموعه پای در دل سنگ، آموزش مسائل ابتدایی ایمنی و نجات در طبیعت‌گردی با محوریت بقا در دریاچه نمک مرنجاب است که یکی از جذاب ترین و البته حادثه خیزترین مقصدهای طبیعت گردی به شمار می رود.

شرکت در این برنامه آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می توانند ساعت ۱۹ روز چهارشنبه ۳۰ آبان ماه ۹۷ به سینما فجر (جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع)، بعد از زین الدین، خروجی شهید جعفریان، ابتدای ورودی شهرک شهید فلاحی) مراجعه نمایند.