مجموعه تلویزیونی مینو به کارگردانی امیر پوروزیری که داستان سه قهرمان در دوران جنگ تحمیلی است با اتمام پخش سریال نجوا روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سیما فیلم، مهدی همایون‌فر تهیه‌کننده سریال مینو که قرار است به زودی روی آنتن شبکه یک برود، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده مجموعه تلویزیونی مینو از اواسط آذرماه در ۲۷ قسمت از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

وی افزود: تصویربرداری این مجموعه یک سال پیش تمام شد اما به دلیل مراحل پست پروداکشن سخت و طولانی، مراحل فنی آن هم طولانی شد که در حال حاضر کار آماده پخش است.

همایون‌فر با اشاره به اینکه مینو داستان زندگی سه قهرمان است، گفت: این سه قهرمان درگیر حوادث پیش از انقلاب می‌شوند و تا شروع جنگ تحمیلی درگیری‌هایی دارند. این مجموعه عاشقانه‌ای است که در تابستان و پاییز ۵۹ در روزهای آغازین جنگ تحمیلی می‌گذرد و روایتی از عشق، خیانت و انتقام است که ناگهان با شروع جنگ شکل دیگری پیدا می‌کند و جای همه‌چیز و همه‌کس عوض می‌شود.

مینو در بوستان ولایت، آبادان، خرمشهر، شهرک سینمایی دفاع مقدس و شهرک سینمایی غزالی با بازی بازیگرانی چون عباس غزالی، سیاوش طهمورث، محمود پاک‌نیت، پروانه معصومی، سلمان فرخنده، مهدیه نساج، مالک سراج، شیوا ابراهیمی تصویربرداری شد.