به منظور قدردانی از زحمات خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری یک اردوی یک روزه تفریحی را برای اصحاب رسانه فعال در خبرگزاری ها و مطبوعات برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، امین صافی زاده مدیر روابط عمومی بنیاد روایت فتح گفت:به منظور قدردانی از زحمات خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری نظیر سینما، تئاتر، هنرهای تجسمی، عکاسان، انتشارات و مستند قصد داریم که یک اردوی یک روزه تفریحی را برای اصحاب رسانه فعال در خبرگزاری ها و مطبوعات برگزار کنیم.

وی بیان کرد: بازدید از پشت صحنه یکی از فیلم های سینمایی که در شهرک در حال فیلمبرداری است و بازدید از لوکیشن های فیلم های سینمایی مختلف از جمله به وقت شام و نیز سریال های در چشم باد، حضرت یوسف، هنگام بیداری و ظرفیت های مختلف لجستیکی و خدماتی شهرک از جمله برنامه هایی است که درصدد تدارک و هماهنگی برگزاری آن هستیم.

وی رایزنی جهت حضور دبیران جشنواره های تئاتر، فیلم و هنر مقاومت را در مرحله نهایی برشمرد و افزود: قصد داریم با حضور مسئولان بنیاد فرهنگی روایت فتح و دبیران ۳ جشنواره آقایان محمد خزاعی، امیر نصیربیگی و مسعود نجابتی که بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی برگزاری آن است قدردانی شایسته ای از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه به عمل آوریم.

وی پنجشنبه اول آذر ماه هفته جاری را زمان برگزاری این اردوی تفریحی اعلام کرد.