نیکنام حسین‌پور دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران طی پیامی گفت: آگاهیم که نیکوترین احساس آدمی، مطالعه کتاب، حال خوش خواندن و شوق و فروغ آگاهی است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب به نقل از ستاد خبری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، نیکنام حسین پور دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، طی پیامی درباره آغاز هفته کتاب گفت: برپایی آیین بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، نشان تداوم رخدادی ملی، فرهنگی و سترگ است. 

سپاس خدای را که امسال آذین این هفت روز خجسته، کلام حال خوش خواندن است. اکنون با استعانت از خداوند دانا و میزبانی اهالی کتاب و قلم، به میهمانی این هفته فرهنگی می‌رویم و مقامِ بلند کتاب و پدیدآورندگان کتاب را تکریم می‌کنیم و مفتخریم که در برگزاری این سرورِ حکمت و فرهنگ و برانگیزی شور و نشاط مردم عزیز ایران سهیم هستیم و آگاهیم که نیکوترین احساس آدمی، مطالعه کتاب، حال خوشِ خواندن و شوق و فروغِ آگاهی است.

بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار حال خوش خواندن از تاریخ ۲۴ آبان تا ۱ آذرماه با مشارکت بیش از ۶۰ نهاد و سازمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.