سالار عقیلی که به یاد درگذشتگان زلزله دلخراش کرمانشاه در سرپل ذهاب روی صحنه رفت، گفت: باید مقابل این همه صبوری و متانت مردم داغدیده کرمانشاه سر تعظیم فرود بیاوریم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی گروه راز و نیاز، این گروه موسیقی به سرپرستی و خوانندگی سالار عقیلی در سالگرد زلزله کرمانشاه به دیدار مردم سر پل ذهاب رفت و به منظور همدلی و همراهی با خانواده های داغدیده، دوشنبه شب ۲۱ آبان کنسرتی در سالن ورزشی احرار سرپل ذهاب اجرا کرد.

در این کنسرت رایگان، حدود ۸ هزار نفر از مردم سرپل ذهاب، شنونده قطعاتی همچون وطنم ای شکوه پابرجا، حانیه، کلنل، خون غزل، خوشه چین، ایران و وطن بودند.

سالار عقیلی برای همدلی با مردم این شهر آمان هی آمان را هم اجرا کرد. آمان هی آمان که حاصل همنشینی ملودی های غمگین و فولک مردمان کُرد بود، با حال و هوای این روزها و سالگرد زلزله کرمانشاه همخوانی داشت. این بخش از اجرا به قدری حاضران در سالن احراز را تحت تاثیر قرار داد که با  چشمانی گریان گروه راز و نیاز را همراهی کردند و با تشویق هایشان از سالار عقیلی و دیگر اعضای گروه خواستند باز هم برایشان «آمان هی آمان» را اجرا کنند.

این هنرمند درباره اجرای این کنسرت گفت: ما در گروه زار و نیاز، به عشق مردم کرمانشاه به خصوص مردم داغدیده سر پل ذهاب به آن دیار رفتیم و از شادی آنها شاد شدیم. دیدن خوشحالی این مردم دل آدم را خوش می‌کند. سر تعظیم فرود آوردیم به این همه صبوری و استقامت، به این همه متانت و امیدواری.

کنسرت رایگان سالار عقیلی در سر پل ذهاب

این خواننده موسیقی ایرانی در ادامه افزود: داغی که دل آنها مانده حاصل فاجعه بزرگی بود که فراموش کردنش برای هیچ کدام از ما ایرانی ها ممکن نیست. من و هنرمندان گروه راز و  نیاز خواستیم کاری کنیم تا شاید برای لحظه‌هایی حال هموطنانمان خوب‌تر شود. همه ما ایرانیان با هم خواهر و برادریم و زمانی که به هم احتیاج داریم، باید کنار هم باشیم. برای من این یک وظیفه بود. امیدوارم سر پل ذهاب و مناطق زلزله زده را بهتر از قبل بسازیم و شادی و نشاط را در چهره مردمش ببینیم. شادی آنها باعث شادی همه ماست.

علیرضا دریایی، سهراب برهمندی، داوود منادی، سحاب تربتی، روزبه زرعی و حریر شریعت زاده اعضای گروه موسیقی راز و نیاز در این کنسرت بودند.

از اتفاق‌های جالب کنسرت گروه موسیقی راز و نیاز حضور هنرمند سر پل ذهابی بود که همزمان با اجرای گروه، پرتره سالار عقیلی را طراحی کرد و پایان برنامه به این خواننده هدیه داد.