سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران سه شنبه 22 آبان ماه در مرکز همایش های برج میلاد تهران به کار خود پایان می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران روز سه شنبه 22 آبان ماه در برج میلاد با اجرای محمد سلوکی برگزار خواهد شد. در این مراسم، ۵ قطعه از ارکستر سمفونیک به رهبری منوچهر صهبایی برای حاضران در این مراسم اجرا خواهد شد.

همچنین در این برنامه و با حضور چهره‌های شاخص و مسئولان بخش‌های مختلف هنری و فرهنگی، نفرات برتر در بخش مسابقه ملی و بین الملل به عنوان اصلی‌ترین بخش رقابتی اعلام خواهند شد. برگزیدگان دیگر بخش‌های این جشنواره شامل هنر و تجربه و یونیسف نیز در این جشنواره اعلام و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

بنا به گفته مسئولان یونیسف در این اختتامیه به یکی از آثار که در بخش رقابتی حضور داشته و در ارتباط با حقوق کودکان ساخته شده، جایزه ویژه این سازمان بین‌المللی تعلق خواهد گرفت.

در قسمتی از این اختتامیه نفرات اول بخش‌های جنبی: شامل انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و سینما و کتاب معرفی می‌شوند و در ادامه جایزه ویژه خانه کتاب برای آثار اقتباسی به نفر برگزیده اهداء خواهد شد.

همچنین در این اختتامیه داوران، مهمانان بخش بین‌الملل و چهره‌های شاخص عرصه سینما، ادبیات و سایر هنرها حضور خواهند داشت.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با اعلام برگزیدگان بخش‌های مختلف، سه شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۸ در برج میلاد به کار خود پایان خواهد داد.

همچنین برای کلیه علاقمندان به حضور در این اختتامیه، و در مسیرهای تعیین شده قبلی، وسیله نقلیه به مقصد برج میلاد برنامه ریزی شده است.